Ważne informacje zaraz będą na Twoim mailu

(sprawdź też SPAM!)

Zaczekaj!

Przygotowałam dla Ciebie jednorazową ofertę – ważną tylko przez 15 min.
Gdy czas minie, oferta przepadnie.

Minuty
Sekundy

MINI-KURS SOS PMS

Poznaj 5 skutecznych strategii anty-PMSowych, które działają od razu i zyskaj narzędzia, które pomogą Ci czuć się dobrze przed miesiączką!

49 zł

19 złDobre samopoczucie przed miesiączką jest dla Ciebie możliwe i znacznie prostsze niż myślisz...

PMS to nie coś, co kobiety dostają w “gratisie” za swoje istnienie, a zaburzenie hormonalne, które nie powinno mieć miejsca.

Ten mini kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Z mini-kursu dowiesz się...

Czym jest PMS

Dowiesz się czym tak naprawdę jest PMS, dlaczego moim zdaniem nie powinno się go bagatelizować i w jakich sytuacjach kobiety są na niego szczególnie narażone.

Co pomaga na PMS - na JUŻ!

Poznasz 5 sprawdzonych działań anty PMSowych – większość z nich pomoże Ci od razu – nie za tydzień, nie za miesiąc a w przeciągu kilku godzin. Działania są bardzo proste – Ty decydujesz które i w jakim czasie będziesz chciała je wprowadzić.

Jakie są objawy PMS i jak je u siebie zidentyfikować

Poznasz najpopularniejsze objawy PMSu i dowiesz się jak zidentyfikować objawy u Ciebie (nawet te najbardziej nietypowe typu wysypki, astma czy bóle pleców).

Otrzymasz INTERAKTYWNĄ KARTĘ monitorowania objawów PMS

Karta pomoże Ci poznać swoje, często nietypowe objawy PMSu (wiesz, że może nim być nawet ból lewego ucha?). Kartę możesz pobrać i wydrukować lub wypełnić na komputerze. Wytłumaczę Ci dokładnie jak jej używać.

Kim jestem?

Katarzyna Kożuch – mgr farmacji, dietetyczka specjalizująca się w zaburzeniach cyklu miesiączkowego i płodności u kobiet. Autorka I edycji kursu Ogarnij swój cykl,  webinaru Jak bezpiecznie odstawić tabletki antykoncepcyjne?oraz Miesiączka bez bólu – krok po kroku

Na co dzień prowadzi swoją poradnię online oraz działa w social mediach pod nazwą Więcej Niż Hormony

Na swoim instagramie @wiecejnizhormony zgromadziłam już ponad 34 tys. cudownych kobiet, gdzie codziennie wspólnie pracujemy nad równowagą hormonalną. Odczarowuję temat cyklu miesiączkowego w postach, live’ach czy wymieniając wiadomości prywatne.

Na co dzień pracuję online z pacjentkami (moimi „dziewczynami”) z zaburzeniami cyklu miesiączkowego i płodności, wykorzystując dietę, suplementację, analizę cyklu miesiączkowego, wyników badań oraz zmiany w stylu życia.

W swojej pracy kładę też duży nacisk na normalne podejście do jedzenia. Wierzę, że odżywianie wspierające hormony nie polega na trzymaniu „czystej michy” a jedzenie to coś więcej niż kalorie.

A oto piękne efekty kobiet,
które skorzystały z mojego wsparcia:

MINI-KURS ZDOBĘDZIEsz w proMOCYJNEJ CENIE JESZCZE PRZEZ...

Minuty
Sekundy

49 zł

19 zł

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Mini kurs trwa ok. 33 minut

Decydując się na zakup otrzymasz roczny dostęp do mini kursu.

Moje kursy, webinary i szkolenia są znane z prostego przekazywania wiedzy nawet na najtrudniejsze tematy i przyjemnych dla oka slajdów 🙂

❤ dostęp do nagrania mini-kursu SOS PMS

❤ gotowe wskazówki i narzędzia,

❤ moje pełne zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie w pracy z setkami pacjentek

Usiądź wygodnie i czerp garściami 🙂