Ciesz się 

przyjemnym

i zdrowym cyklem.

Odkryj skuteczne rozwiązania Twoich problemów z cyklem miesiączkowym dopasowanych do potrzeb Twojego ciała.

*100% bezpłatny quiz

Oto co otrzymasz gdy wypełnisz

Hormonalny Quiz

Spersonalizowany wynik – dzięki quizowi, dowiesz się jaka faza cyklu miesiączkowego wymaga Twojej największej uwagi oraz co to dokładnie znaczy dla Twojego życia i zdrowia.

3-częściowy warsztat wideo – spersonalizowany zestaw 3 filmików, w których dowiesz się jak zadbać o swój cykl miesiączkowy, żeby cieszyć się lekkimi, regularnymi miesiączkami lub zajść w ciążę (jeśli chcesz).

Porady do użycia od zaraz – praktyczne, proste i skuteczne porady, dopasowane do Twoich indywidualnych problemów, dzięki którym Twój cykl stanie się zdrowy i przyjemny.

Otrzymaj już teraz

innowacyjne rozwiązania dopasowane do

Twojego cyklu miesiączkowego

LEKCJA 1:

TWÓJ CYKL

W PIGUŁCE

Odkryj czym tak naprawdę jest Twój cykl miesiączkowy i jakie znaczenie ma dla Twojego życia i zdrowia. Naucz się co dzieje się w każdej z faz cyklu miesiączkowego w Twoim ciele, żeby uniknąć niepewności i zagubienia.

LEKCJA 2:

WYZWANIA I CELE

W TWOIM CYKLU

Każda z 4 faz cyklu, niesie ze sobą wyzwania, które będą blokować Twoje dobre samopoczucie. Dowiedz się na co szczególnie zwracać uwagę w danej fazie i jak odczytywać Twój cykl jak kompas by wskazywał Ci czy idziesz w dobrą stronę.

LEKCJA 3:

TWOJE INDYWIDUALNE

ROZWIĄZANIA

Otrzymaj gotowe, proste i skuteczne rozwiązania (co jeść? co suplementować? jak żyć?), dopasowane do Twoich indywidualnych problemów, dzięki którym osiągniesz zdrowy i przyjemny cykl.

O co w ogóle chodzi w

Hormonalnym Quizie?

Odpowiadając na pytania dotyczące Twojego cyklu miesiączkowego w Hormonalnym Quizie, wyjaśnię Ci na czym mogą polegać Twoje problemy hormonalne oraz jak mają się do całego cyklu miesiączkowego i Twojego zdrowia.

Otrzymasz spersonalizowany warsztat, dopasowany do fazy Twojego cyklu, która wymaga największej uwagi.

Która z faz cyklu miesiączkowego wymaga

u Ciebie zaopiekowania?

W Twoim cyklu miesiączkowym wyróżnia się 4 fazy cyklu miesiączkowego. Każda z nich może być piękna i przyjemna, ale każda niesie ze sobą też pewne wyzwania.

Kiedy zrozumiesz swój cykl, gdzie leży problem oraz wdrożysz indywidualne rozwiązania, będziesz mogła cieszyć się lekkim i zdrowym cyklem, a życie stanie się przyjemniejsze.

Oto krótki przegląd 4 faz Twojego cyklu.

FAZA

miesiączkowa

Twoja błona śluzowa macicy złuszcza się, ponieważ nie pojawił się w niej zarodek (nie doszło do ciąży). Tracisz krew.

FAZA

folikularna

W Twoich jajnikach dojrzewają pęcherzyki jajnikowe. Każdy z nich ma w sobie komórkę jajową, która przygotowuje się do owulacji.

FAZA

owulacyjna

Jeden z pęcherzyków jajnikowych w Twoim jajniku pęka i uwalnia do jajowodu komórkę jajową, która może zostać zapłodniona.

FAZA

lutealna

Pozostałość pęcherzyka jajnikowego, który uległ pęknięciu produkuje najbardziej kobiecy hormon na świecie – progesteron.

Nie jesteś pewna, czy warto wypełnić quiz? Zobacz, co mówią te dziewczyny, które już go wykonały!

A jeśli się nie znamy...

Mam na imię Kasia i pomagam kobietom osiągnąć równowagę hormonalną w naturalny sposób, nawet jeśli usłyszały, że “tylko tabletki antykoncepcyjne pomogą… bo widać taka Pani uroda!”

Z wykształcenia jestem mgr farmacji, dietetyczką kliniczną, specjalistką medycyny funkcjonalnej, holistic coach i wiele więcej.

Kobiety, które korzystają z mojej pomocy regulują hormony dzięki zrozumieniu swojego ciała, prostym zmianom w odżywianiu, suplementacji, czy pracy z emocjami. Na spokojnie, bez presji, krok po kroku. 

 

Nie działam schematycznie, tak jak większość.

Rozumiem jak działa organizm kobiety na bardzo, bardzo zaawansowanym poziomie i dzięki temu strategie które polecam klientkom, są skuteczne.