Przestrzeń Kobiecej Równowagi - Logo
A gdyby tak "hormony" i "cykl miesiączkowy" sprawiały, że się uśmiechasz zamiast martwić?
Uwolnij się od problemów z hormonami i miesiączką raz na zawsze! Dołącz do Przestrzeni Kobiecej Równowagi i rozpocznij nowy etap w życiu. Nawet, jeśli teraz wydaje Ci się, że jesteś “super-beznadziejnym” przypadkiem.
Wyobraź sobie, że:
Tak właśnie wygląda równowaga hormonalna, która… jest dla Ciebie możliwa!
Ale to jest chyba zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

W końcu teraz:

Masz milion spraw na głowie. Lista zadań, które “musisz” zrobić, żeby zadbać o hormony i zdrowie się nie kończy i zawsze jest COŚ – kolejne badania do wykonania, kolejne suplementy do kupienia, kolejny lekarz/dietetyk do odwiedzenia.

“Męczysz się” sama ze sobą: ból miesiączkowy nie do wytrzymania, trądzik, który musisz przykryć toną podkładu, żeby w ogóle wyjść do ludzi, kolejny negatywny test ciążowy (a w końcu nie zabezpieczacie się już od jakiegoś czasu i “na pewno coś jest super-nie-tak”). Albo ultra-silny PMS, który sprawia, że bez kija nie podchodź!

Czujesz się jak wieczna sinusoida – jak już wydaje Ci się, że jest lepiej, bo miesiączki się trochę uregulowały… zaraz pojawia się kolejny problem, który tylko utwierdza Cię w przekonaniu, że równowaga hormonalna jest tylko dla wybranych.

Wydaje Ci się, że to, co robiłaś do tej pory – nie wystarcza. Zdrowy obiad mógłby być zdrowszy, spacer dłuższy. I jeszcze ten nieszczęsny batonik, który zjadłaś w “chwili słabości” i który teraz “na pewno” Ci zaszkodzi.

Do tego ciągły chaos w głowie (i życiu) - nawet jak zrobisz jedne badania, to za chwilę słyszysz, że to za mało i musisz skupić się na czymś zupełnie innym.
Zgadza się?
I być może Tobie też została przylepiona łatka
“TAKA-PANI-URODA”
(BLE! nienawidzę tego stwierdzenia).

A może lekarz zaproponował Ci tabletki antykoncepcyjne lub Duphaston jako jedyne “rozwiązanie” Twoich problemów z hormonami.

Ale Ty CZUJESZ, że jest inne wyjście.
I CZUJESZ, że Twoje życie i zdrowie
mogą wyglądać lepiej.
Lepiej niż:
PKR - Sekcja Lepiej niż
A może Twoja codzienność wygląda bardziej tak:
I założę się, że zrobiłaś już wiele, żeby TO zmienić...
TABLETKI ANTY, DUPHASTON, STYMULACJA OWULACJI CZY INNE LEKI
Branie tabletek antykoncepcyjnych albo innych leków, które rzekomo miały uregulować Twoje hormony, a okazywało się, że:
 1. wcale tego nie robią,
 2. masz dużo skutków ubocznych,
 3. w sumie to w ogóle nie chcesz ich brać, ale nikt Ci nie mówi o innych opcjach.
WYDANIE MILIONÓW NA "POLECANYCH LEKARZY" I KOLEJNE "PRZEŁOMOWE BADANIA"

5 gwiazdek na Znanym Lekarzu i w Google, tyle dobrych opinii, znajomej pomógł, a Ty…? Nie dowiedziałaś się nic nowego, ani w ogóle nie byłaś zachwycona. To samo z badaniami, polecanymi na Facebookowych grupach, które miały zmienić wszystko, a nie zmieniły… nic. Poza Twoim stanem konta i jeszcze większym zagubieniem!

KETO, LOW CARB, POST PRZERYWANY (IF) ALBO INNE CUDOWNE DIETY Z KARTKI
Ach, te wszystkie diety, które miały zrobić cuda – i może na chwilę nawet działały, dopóki je stosowałaś. A później? Wyrzuty sumienia i poczucie, że to z Tobą coś jest nie tak, że nie umiesz ich stosować! Za słaba jesteś! TFU. Na szczęście to nie prawda…
DROGIE SUPLEMENTY, KTÓRE MIAŁY ZMIENIĆ WSZYSTKO
Genialne suplementy, reklamowane przez celebrytów – jak to mówi moja mama: “na głowy bolenie i kuśki stojenie” – czyli na wszystko i nic. Chociaż jedno jest pewne – każdy z takich supli zapewne sprawił, że było Ci lżej… w portfelu!
Problem w tym, że żadne z tych rozwiązań nie działa na dłuższą metę…

Być może nawet przez chwilę czułaś się lepiej, po czym wszystko wróciło na stare tory, prawda? 

A wiesz, dlaczego…?
Bo te rozwiązania nie mają prawa działać!

Czy tabletki anty, duphaston czy wycięcie sobie macicy są jakimkolwiek rozwiązaniem na uregulowanie hormonów?

Według mnie to jeden wielki żart systemu medycznego, prychający z szyderczego śmiechu wszystkim kobietom prosto w twarz. Jeśli tu jesteś i nadal to czytasz, to Ciebie prawdopodobnie też nie przekonują.

Z medycznego i biochemicznego punktu widzenia (a jako mgr farmacji mam je w małym palcu) – te metody nie rozwiązują problemów hormonalnych.

Maskują objawy, często dokładając dodatkowych skutków ubocznych i nowych problemów.

Dlaczego więc są stosowane i dlaczego to jedyne opcje, jakie proponuje Ci Twój ginekolog?

Bo takie są oficjalne schematy leczenia.

To, czy z nich skorzystasz w 100% zależy od Ciebie.

JA CHCĘ CI POWIEDZIEĆ, ŻE
Jest inna droga do uregulowania hormonów niż tabletki, zastrzyki lub pogodzenie się z tym, że zawsze już będzie do dupy.
Nie musisz tkwić w hormonalnym piekle, bo KTOŚ tak powiedział.

Nie musisz odbijać się od lekarza do lekarza, sięgając po kolejne rozwiązania, które tym razem “na pewno zadziałają” (a w rzeczywistości nie zrobią tego wcale lub tylko na krótką metę…).

Zamiast tego możesz dojść do prawdziwej przyczyny Twoich zaburzeń hormonalnych, dowiedzieć się, co naprawdę wspiera Twoją równowagę hormonalną i podjąć kluczowe działania, dzięki którym pozbędziesz się tych problemów raz na zawsze.

Bez zaciskania zębów i przepychania czegokolwiek na siłę. Za to z miłością, spokojem i troską.

Bez oceniania. Za to ze wsparciem innych kobiet takich jak Ty.

Nawet, jeśli teraz to wydaje Ci się nierealne.
Prawda jest taka, że…
Masz W SOBIE wszystko, czego potrzebujesz, żeby uregulować hormony!
Niezależnie od tego, czy Twoje problemy hormonalne określono jako “endometrioza” “PCOS” “POF/POI” czy “niepłodność” “Hashimoto” lub “insulinooporność” – w regulowaniu hormonów chodzi o jedno.
O stworzenie Twojemu ciału odpowiednich warunków do funkcjonowania.
A równowaga w hormonach pojawi się wtedy naturalnie. 
Twoje ciało ma w sobie mechanizmy samoregulacji lepsze niż najdroższe leki na świecie!
POTRZEBUJESZ TYLKO:
PKR - rozwiązanie

Dowiedzieć się w czym naprawdę tkwi problem (przyczyna)

PKR - leczenie

Zapewnić Twojemu ciału warunki do naturalnego wyzdrowienia...

A następnie… cieszyć się efektami i dobrym samopoczuciem!

To formuła, która działa u każdej kobiety, bez wyjątków!
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić...?
Właśnie dlatego stworzyłam dla Ciebie...
Przestrzeń Kobiecej Równowagi - Logo
Kurs
Społeczność
Cykliczne warsztaty live
VIP podcast

To kompleksowe miejsce, które zawiera wszystkie niezbędne strategie, wskazówki i narzędzia potrzebne do uregulowania Twoich hormonów – dla kobiet, które chcą uwolnić się od problemów z hormonami i miesiączką i zacząć żyć tak, jak chcą!

Przejdziesz przez dokładnie ten sam proces, którego sama użyłam, regulując swoje hormony i którego używam w pracy z moimi klientkami, które nagle przestają mieć “taką urodę” i zaczynają czuć się fantastycznie. I to często po latach problemów z hormonami i miesiączką!

A to wszystko bez presji, pracy ponad siły czy robienia “więcej”, bo tak “wypada” albo “trzeba”. Po prostu wreszcie zaczniesz robić odpowiednie (i skuteczne!) rzeczy – z przyjemnością i lekkością.
Co uczestniczki mówią o Przestrzeni?
"Kurs jest świetny, jasno mówisz o tym co się dzieje podczas całego cyklu - każdy może to z rozumieć. "
Mnóstwo informacji. Świetne przepisy, podpowiedzi jak bilansować posiłek i jak jeść i co jeść, żeby było lepiej - to działa! Lekcje mocy - świetnie było się zobaczyć na zoom na żywo - każdej koleżance polecam twoje produkty, bo działają (po odstawieniu tabletek z webinarem, nie miałam większych problemów - ewentualnie wypadanie włosów, ale po zimie tez muszą się odnowić, a teraz są lepsze, gęstsze i w ogóle, wiem co robić, żeby było lepiej i jakie badania, co zrobić żeby owulacja była lepsza i jak zajść w ciąże - kurs jest przejrzysty, a materiały do wydrukowania i tabelka - mistrzostwo!

Zosia
"Zdecydowałam się na kurs z powodu moich problemów po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej (post pill pcos) i chęcią przygotowania się do ciąży. "
Już przed kursem starałam się obserwować swój cykl, natomiast dopiero udział w kursie rozjaśnił mi wszystkie kwestie dzięki czemu w moim ostatnim cyklu bez problemu rozpoznałam owulację (gdzie lekarze ginekolodzy od razu stwierdzili, że przy tak wyglądających jajnikach oraz długich cyklach na pewno są one bezowulacyjne). Kurs pozwolił mi także zacząć żyć w zgodzie ze swoim cyklem i mam nadzieję, że doprowadzi mnie to do upragnionej ciąży

Daria
"Ten kurs to jest MAGIA!"
Uwielbiam go słuchać (wracam do lekcji cyklicznie), jest to moment tylko dla mnie, takiego wytchnienia w kobiecej energii (Kasiu, masz niesamowity głos <3). Podoba mi się logiczne ustrukturyzowanie kursu (opis taki "biologiczny", energia fazy i potem konkret, o co zadbać, łącznie z suplementacją i żywieniem). Podoba mi się kompleksowość (od aspektów psychologiczno-energetycznych, przez biologiczne, dietetyczne, sportowe, suplementacyjne). Podoba mi się to, że nie ma tutaj presji pt. "absolutnie zakazane jest XYZ, a bez ABC to Twoje hormony w ogóle zwariują

Ola
"Bardzo pomocne były medytację z dodatkowego modułu"
Dotarło do mnie w końcu, że jak coś robimy z zaciśnięcie zębów to nie działa.. Jakiś czas temu to poczułam, ale nie potrafiłam wyjaśnić sobie czemu tak się czuję na myśl o diecie, ćwiczeniach i kolejnych nawykach i restrykcjach- teraz już trochę wiem jak działa moje ciało.

Ania
"Ten kurs jeszcze bardziej zauroczył mnie kobiecością"
Zaczęłam inaczej patrzeć na zdrowie i uznać cykl jako coś bardzo ważnego w ujęciu dbania o zdrowie. Dzięki wskazówkom czuję się lepiej fizyczne ale także psychicznie, jestem bardziej na siebie uważna i troskliwa wobec siebie co przekłada się na lepsze samopoczucie i realnie poprawiło moja jakość życia 🙂

Monika
"Kurs z ogromem wiedzy, podzielony na moduły tak, że łatwo się w nim odnaleźć"
Wiedza przekazana prosto i rzeczowo, dużo konkretów, genialne wskazówki jak żyć i co jeść w kolejnych fazach cyklu miesiączkowego. Bardzo przemawia do mnie idea cyklicznego życia, już sama tego świadomość ułatwia codzienne funkcjonowanie. Zwiększyła się moja uważność na potrzeby ciała i zrozumienie procesów w nim zachodzących. Myślę, że jest to też pewnego rodzaju nowa jakość mojego życia. Dziękuję za tą lekcję

Aleksandra
"Polecam każdej kobiecie ten cudowny kurs, przede wszystkim za ogrom użytecznej, konkretnej wiedzy bez tzw. lania wody"
Wszystkie zagadnienia, problemy tłumaczone są prosto, przyjemnie ale i niezwykle profesjonalnie. Podczas przerabiania kursu czas płynął szybko, nawet nie zauważyłam kiedy, a już skończyłam cały kurs ! Atmosfera jest niesamowicie ciepła, domowa, bezstresowa można się czuć jak u przyjaciółki

Wiktoria
Previous slide
Next slide
“A czy to nie jest zbyt proste, żeby było prawdziwe?”

Wiem, co z dużym prawdopodobieństwem sobie teraz myślisz…

“Tyle lat odbijania się od lekarzy, dietetyków i innych specjalistów. Tyle lat wydawania kasy na suple, tabletki anty i kolejne “przełomowe” badania.

Tyle lat wyciskania siódmych potów na siłowni i dawania z siebie 200%. Tyle lat pilnowania diety i odmawiania sobie wszystkiego!

A tu wystarczy odpuścić, wsłuchać się w siebie i po sprawie? Jak to możliwe, że to jest AŻ TAK PROSTE??”

Ja wiem, że możesz czuć się teraz nieco skołowana, a nawet… wkurzona! W końcu przez pół życia wmawiano Ci, że z Twoimi hormonami nie da się nic zrobić i “taka Pani uroda”.

Ale w regulowaniu hormonów NIE CHODZI o to, żeby Cię w jakikolwiek sposób “naprawić”, ani dać Ci X sztywnych zasad, których koniecznie MUSISZ przestrzegać, BO TAK.

Chodzi o to, żebyś zrozumiała siebie, swoje ciało i dała mu to, czego potrzebuje!

Żebyś nauczyła się zwalniać i obserwować siebie.

Żebyś zaspokajała swoje potrzeby. I na bieżąco była w kontakcie ze sobą i swoim ciałem.

Żeby zrozumiała pewne mechanizmy, a potem na spokojnie skupiła się na działaniu.

Krok po kroku. Bez presji.
Nie musisz boksować się z życiem.

Nie musisz gonić za lepszym zdrowiem, lepszym samopoczuciem, lepszym ciałem.

Nie musisz każdego dnia dawać z siebie 200%.

Powiem więcej. 

Takie podejście w dużej mierze przyczynia się do Twoich problemów z hormonami!

Pamiętaj, że…

To jest okej zwolnić w życiu.
To jest okej wybrać drogę na skróty.
To jest okej żyć w spokoju i równowadze.
To jest okej, kiedy jest lekko, łatwo i przyjemnie.
To jest okej, kiedy odpuszczasz…
I to jest właśnie klucz do uregulowania Twoich hormonów.
To jest naprawdę TAK PROSTE!

Nie wierzysz?

Zobacz, co mówią kobiety, którym już pomogłam:
Pomyśl, jak może wyglądać Twoje życie po osiągnięciu równowagi hormonalnej

Twój dzień jest dziwnie spokojny. Wstajesz rano pełna energii. Jesteś w kontakcie ze swoim ciałem. Myśli nie kłębią się dłużej w Twojej głowie. Czujesz wewnętrzny spokój. 

Po pracy idziesz na spacer (dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że ”musisz”). Po obiedzie siadasz pod kocem z kubkiem ulubionego napoju i czytasz książkę. Odpuszczasz swoje plany na ten dzień i czujesz, że to jest okej. 

Przed snem uśmiechasz się do siebie i myślisz, że to był piękny dzień, a Ty nie możesz już doczekać się kolejnego...

W pracy umiesz lepiej stawiać granice. Jesteś bardziej asertywna i pewna siebie. Masz w nosie kapryśnego szefa, bo wiesz, że to nie ma znaczenia. Konsekwentnie i bez presji rozwijasz się w kierunku, który obrałaś. Ludzie przestają wchodzić Ci na głowę, a zaczynają szanować Twój czas i Ciebie samą. 

W Twoim związku jest lepiej - jesteś bardziej akceptująca w stosunku do swojego partnera. Osiągasz lepszą satysfakcję - mniej kłótni, więcej bliskości i dobrego seksu. W chwilach trudności zamiast zamykać się w sobie - zwracasz się do przyjaciół i partnera.

Z czego składa się Przestrzeń Kobiecej Równowagi?
OTO 4 FILARY PRZESTRZENI:

1

Filar I - Kurs - PKR
KURS ONLINE

10 obszernych modułów, 47 lekcji, ponad 10 h nagrań, 35 materiałów ćwiczeniowych (interaktywne PDF do pobrania i do druku), dzięki którym zrozumiesz swoje ciało, odkryjesz indywidualną (!) przyczynę Twoich problemów hormonalnych i podejmiesz dopasowane do Ciebie (!) działania, które przywrócą Twoją równowagę.

Otrzymasz kompleksową wiedzę, jasne wskazówki i narzędzia niezbędne do uwolnienia się od problemów hormonalnych raz na zawsze. Bez branżowego pitu-pitu. Wszystko omówione prostym i zrozumiałym językiem. 🙂

2

Filar II - społeczność PKR
PRZESTRZEŃ GRUPOWA NA FACEBOOKU

Dostęp do grupy na Facebooku z niesamowitą społecznością kobiet podobnych do Ciebie i do mnie, wśród której możesz podzielić się swoimi wątpliwościami, pytaniami, doświadczeniami i uzyskać wsparcie kobiet oraz odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie!

3

WARSZTATY LIVE

Aż 12 spotkań na żywo z prezentacją +  dodatkowymi materiałami (word/PDF) do samodzielnej pracy.

Każdy miesiąc w Przestrzeni to miesiąc tematyczny, np.: zorganizowana kuchnia i meal-prep, badania krwi i ich interpretacja, sposoby na sen i wysypianie się itp.

W każdym miesiącu organizujemy warsztatowe live, po których otrzymasz dodatkowe ćwiczenia i materiały, które pomogą Ci przekuć zdobytą wiedzę w praktykę.

4

Filar IV - VIP podcast PKR
VIP PODCAST 
Prywatny podcast dla uczestniczek Przestrzeni (odcinek raz w miesiącu), w którym pojawiają się materiały, BONUSY do regularnych odcinków podcastu Kasia O Hormonach, wskazówki i informacje, których nie znajdziesz nigdzie indziej.
Co dokładnie znajdziesz w środku PKR?
FILAR I : KURS
JAK KURS POMOŻE CI UREGULOWAĆ HORMONY?
PKR - MODUŁ - 0
Moduł 0
Poznasz Przestrzeń od środka

Dowiesz się jak wykorzystać Przestrzeń na maksa, otrzymasz 4 ebooki PDF (WorkBook, LabBook, CookBook, HandBook), które ułatwią Ci przyswojenie wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce

Moduł I
Ustalisz cele i plan działania
Odkryjesz absolutną podstawę regulowania hormonów, określisz swoje cele i plan działania, dzięki czemu całe regulowanie hormonów będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze i już od pierwszych lekcji poczujesz się lepiej.
PKR - MODUŁ - 2
Moduł II
Zrozumiesz wreszcie swoje ciało
Zrozumiesz co się dzieje w Twoim ciele – o co chodzi z tarczycą, nadnerczami, cyklem, wątrobą czy jelitami i żołądkiem. Bez zawiłych terminologii, za to z przyjemnymi ilustracjami i prostym słownictwem.
PKR - MODUŁ - 3
Moduł III
Nauczysz się odżywiać prosto, pysznie i zdrowo
Dowiesz się co, oraz w jaki sposób jeść by osiągnąć równowagę hormonalną. Poznasz odpowiedzi na pytania takie jak – jak często spożywać posiłki? jak duże porcje są okej? jakie produkty sa najbardziej wartościowe? co jeść? czego unikać? co z jedzeniem na mieście? co z liczeniem makroskładników? ile białka, węglowodanów i tłuszczu spożywać? jak schudnąć? jak przytyć? Otrzymasz dużo przepisów!
PKR - MODUŁ - 4
Moduł IV
Uwolnisz się od stresu

Wyjdziesz z trybu przetrwania – czyli przewlekłego stresu. Nauczysz się odczuwać spokój i radość każdego dnia, aktywować swój układ przywspółczulny (relaksu i regeneracji) i dezaktywować współczulny (walki i ucieczki). Poznasz 10 szybkich i skutecznych technik relaksacyjnych oraz zaprojektujesz poranną i wieczorną rutynę.

PKR - MODUŁ - 5
Moduł V
Dopasujesz działania do swoich wyników badań

Otrzymasz jasne wskazówki i wyjątkowe narzędzia do analizy wyników badań krwi oraz analizy mineralnej włosa (HTMA) i zaprojektujesz swój własny, indywidualny plan działania w obrębie suplementacji, stylu życia i odżywiania.

Moduł VI
Otrzymasz dodatkowe wskazówki

Otrzymasz dodatkowe wskazówki dotyczące suplementacji, odżywiania i stylu życia w konkretnych zagadnieniach i problemach (wymienione poniżej).

PKR - MODUŁ - 7
Moduł VII
Poradzisz sobie w każdej sytuacji

Jedno jest pewne… nie będzie idealnie, ale będzie lepiej 🙂 Na tym etapie kursu, będziesz już miała wszystkie narzędzia, wiedzę i umiejętności by poradzić sobie w każdej sytuacji, monitorując zdrowie i używając Handbooka.

4 Ebooki
Workbook
Workbook, czyli główny ebook Przestrzeniowy, który przeprowadzi Cię przez cały kurs. To aż 123 strony praktycznej wiedzy i zadań. Z Workbookiem będzie Ci o wiele łatwiej pracować z kursem. Dzięki gotowym notatkom do każdej lekcji, checkliście kursowej oraz zadaniom kursowym i miejscem na ich wykonanie. Workbook sprawi, że zachowasz porządek na Twojej drodze do równowagi, ponieważ będziesz miała wszystkie najważniejsze materiały pod ręką i w jednym miejscu.
CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
 • gotowe notatki do każdej lekcji w kursie
 • dodatkowe wskazówki i rady do treści w kursie
 • dodatkowe miejsce na Twoje zapiski
 • checklista kursowa
 • zadania kursowe i miejsce na ich wykonanie
 • wspierające cytaty
Labbook

Labbook, czyli skarbnica wiedzy na temat Twoich wyników badań krwi i analizy mineralnej włosa.
Dzięki Labbookowi będziesz wiedziała co oznacza dany wynik krwi, a także jak interpretować wynik analizy mineralnej
włosa tak, aby rzeczywiście miało to sens.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
 • instrukcję jak wykonać bezpłatne badania (temperatura, puls, owulacja)
 • dokładny opis konkretnego parametru we krwi (morfologia, lipidogram, nerki, wątroba, tarczyca, cukier- gospodarka węglowodanowa, witaminy i minerały, gospodarka żelazowa, hormony) z wyjaśnieniem co może oznaczać niski lub wysoki wynik
 • instrukcję jak przygotować się, aby wykonać analizę mineralną włosa (HTMA)
 • dokładny opis jak interpretować analizę mineralną włosa,    z wyjaśnieniem każdego parametru i zależnościami między nimi
Handbook

Handbook, czyli Twój osobisty dziennik obserwacji. Dzięki pracy z Handbookiem Twoja histroia zdrowia będzie dla Ciebie jasna i klarowna. Pracując nad przywróceniem równowagi hormonalnej ważna jest obserwacja siebie i swoich wyników badań. Handbook zapewni Ci to, że wszystkie najważniejsze parametry do obserwacji będziesz miała zorganizowane w jednym miejscu. Dodatkowo dzięki Handbookowi będzie Ci łatwiej monitorować swoje postępy.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
 • tabelę z parametrami w Twoim stylu życia i cyklu miesiączkowym, które warto obserwować
 • tabelę z normami funkcjonalnymi wszystkich niezbędnych wyników badań krwi z miejscem na Twoje wyniki
 • tabelę z miejscem na obserwację wyników analizy mineralnej włosa
 • tabela dzięki, której zorganizujesz swój protokół
Cookbook

Cookbook, czyli ebook z przepisami dla kobiecej równowagi. Chwytając za Cookbook Przestrzeniowy, poczujesz się jakbyś trzymała cenny zeszyt z przepisami, który znajdował się niegdyś w każdym domu. W środku mogłaś znaleźć przeróżne przepisy, najlepszy przepis na sernik cioci Halinki i potrawka z kurczaka według receptury babci Krysi.  W przypadku Cookbooka Przestrzeniowego otrzymasz moje najlepsze i sprawdzone przepisy zebrane w jednym miejscu. 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?
 • 44 odżywcze przepisy na każdy posiłek w ciągu dnia
 • Przepisy na domowe suplementy 
 • Proste i pyszne pomysły na przekąski w ciągu dnia 
 • Sposoby na dobre przekąski przed snem
PKR - Cookbook mockup
FILAR II PKR: SPOŁECZNOŚĆ
Filar II - społeczność PKR

W której będziesz będziesz mogła dzielić się swoimi wątpliwościami, pytaniami, doświadczeniami z kobietami takimi jak Ty i ja i uzyskać wsparcie!

W której możesz dzielić się swoimi wątpliwościami, pytaniami, doświadczeniami z innymi kobietami i uzyskać ich wsparcie!

Otrzymasz dostęp do inspirującej i wspierającej społeczności w naszej grupie na Facebooku z cudownymi (i jednocześnie normalnymi) kobietami takimi jak Ty i ja.

To wyjątkowa i bezpieczna przestrzeń, w której możesz otwarcie podzielić się swoimi celami, nadziejami, ale też trudnościami, wątpliwościami czy gorszymi dniami, przez które przechodzisz.

Dlaczego bycie w społeczności PKR jest the best?
 • Otrzymasz wsparcie i motywacje ode mnie i innych uczestniczek PKR
 • To niewyczerpane źródło inspiracji, pomysłów i porad na temat zdrowego stylu życia
 • Zaczniesz otaczać się kobietami, które zmieniają swoje życie i zdrowie, będą dla Ciebie żywym przykładem, dzięki czemu będzie Ci dużo łatwiej!
 • Wiele uczestniczek PKR ma podobne doświadczenia do Twoich, dzięki czemu dokładnie będą rozumieć przez co przechodzisz i pomóc Tobie w tej sytuacji!
…i wiele więcej!
FILAR III: WARSZTATY LIVE
MIESIĄCE TEMATYCZNE, WARSZTATY LIVE I DODATKOWE NARZĘDZIA

Poznasz KONKRETNE, JASNE WSKAZÓWKI, które poprowadzą Cię prosto do równowagi hormonalnej!

12 MERYTORYCZNYCH spotkań na żywo ze mną (1xmiesiąc), gdzie w pokoju na Zoomie możesz mówić, słuchać, zadać swoje pytania dotyczące równowagi hormonalnej i otrzymać spersonalizowane wskazówki.

Wszystko po to, żebyś otrzymała dodatkową dawkę motywacji i informacji, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Filar IV: VIP Podcast

Otrzymasz dostęp do VIP podcastu tylko dla uczestniczek PKR, w którym pojawiają się wskazówki i informacje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. 

Filar IV - VIP podcast PKR

Mimo, że sama Przestrzeń to mnóstwo praktycznych informacji i wskazówek oraz gotowych narzędzi zaprojektowanych tak, żebyś uregulowała hormony i czuła się fantastycznie, jednak temat hormonów i zdrowia jest głęboki, a ja mam dużo do przekazania w tym temacie.

Dlatego otrzymasz dostęp do prywatnego VIP PODCASTU, w którym pojawią się treści uzupełniające do regularnych odcinków podcastu Kasia O Hormonach.

Dlaczego zakochasz się w VIP PODCAŚCIE?

 • Podcast będzie pełen konkretów, będę rozwijać temat, który poruszyłam w podcaście Kasia O Hormonach czy na YouTube WNH- w sposób jeszcze bardziej praktyczny i uzupełniony o konkretne działania.
 • Pozbędziesz się wątpliwości jeśli zauważę, że jest coś dla Ciebie niezrozumiałe, pojawi się dużo pytań na dany temat, rozwieję Twoje wątpliwości przygotowując na ten temat podcast.

…i wiele więcej!

ALE TO NIE WSZYSTKO...
Przygotowałam dla Ciebie atrakcyjne BONUSY, dzięki którym udział w Przestrzeni jeszcze lepiej wpłynie na Twoje życie!
BONUS I:
CIAŁOŻYCZLIWA JOGA Z NATALIĄ

Zajęcia jogi online raz w tygodniu

Tego jeszcze nie było…

Raz w tygodniu w Przestrzeni odbywać się będą zajęcia jogi online z cudowną Natalią, którą znam osobiście i w której sposobie prowadzenia jogi zakochałam się od pierwszego ruchu na macie!

Nie jesteś rozciągnięta? Nie próbowałaś nigdy jogi?

Spokojnie! Ja też nie! Nie musisz być. 🙂 Jak sama Natalia mówi – w jodze kompletnie nie chodzi o zwijanie się w precelek, a o bycie ze sobą i swoim ciałem. Nauka wsłuchiwania się w siebie i swoje ciało i ruchy, które sprawiają że czujesz się DOBRZE! Jak w domu 🙂

PKR joga
Kim jest Natalia?
Natalia Jany-Baran
Certyfikowana nauczycielka jogi i Certyfikowana terapeutka jogą.

Joga jest w moim życiu od wielu lat, stała się moją drogą, codziennością. Stale zgłębiam jej mądrość poprzez udział w kursach, warsztatach i w praktyce własnej. Joga pozwala rozbudzić świadomość ciała, poczuć połączenie między ciałem, umysłem, duchem i oddechem. Dzięki jodze odnajdujesz spokój, harmonię. Odnajdujesz siebie. Prowadzę zajęcia jogi łącząc różne narzędzia jogi, jogę terapeutyczną, jogę kundalini i jogę nidrę.

BONUS II:
4-TYGODNIOWE WYZWANIE NA START!
TURBO-DOŁADOWANIE NA START
Na dobre rozpoczęcie nowego, pięknego rozdziału Twojego życia – na TWOICH zasadach, w zdrowiu i równowadze!
Czego możesz się spodziewać podczas wyzwania?

…i wiele więcej!

BONUS III:
KURS OGARNIJ SWÓJ CYKL
POZNAJ SWÓJ CYKL MIESIĄCZKOWY JESZCZE LEPIEJ
Otrzymasz dostęp do kursu Ogarnij Swój Cykl (niedostępny w regularnej sprzedaży!), dzięki któremu:

…i wiele więcej!

BONUS IV:
WARSZTATY HORMONALNY VISION BOARD
Vision Board - mockup 1

Znajdź swoją indywidualną ścieżkę do uregulowania hormonów

Otrzymasz dostęp do warsztatów Hormonalny Vision Board (cena regularna: 599 zł). Podczas nagrań z 3 dni warsztatów:

…i wiele więcej!

A jeśli się jeszcze nie znamy to…
Cześć!
Mam na imię Kasia i pomogłam już tysiącom kobiet (i sobie) skutecznie uregulować hormony.

Jestem specjalistką w zakresie zaburzeń hormonalnych u kobiet i zaburzeń miesiączkowania.

Na swoim Instagramie (@wiecejnizhormony), zgromadziłam ponad 80 tys. kobiet takich jak Ty, którym pomagam spojrzeć na zaburzenia hormonalne z innej, głębszej perspektywy. Uczę, jak wprowadzać zmiany na drodze do równowagi hormonalnej w spokojny, wspierający sposób.

Wierzę, że regulując hormony i dbając o nie, razem możemy rozpocząć kobiecą rewolucję i zmienić świat!

Z wykształcenia jestem mgr farmacji, dietetyczką kliniczną, specjalistką medycyny funkcjonalnej i holistic coach

Ale mimo tych wszystkich tytułów, wiedzy czy doświadczenia zawodowego – nie różnimy się wiele.

Kasia - Profilowe
Tak jak Ty jestem normalną kobietą, która kiedyś miała problemy z hormonami.
PKR - Kasia Przed

Przez ponad 7 lat brałam tabletki anty, które miały mi m.in. “pomóc” na bolesne miesiączki, podczas których mdlałam i wymiotowałam.

Po ich odstawieniu dostałam diagnozy:

 • torbiele (w tym torbiele endometrialne)
 • PCOS i PCO
 • wypadanie androgenowe
 • skrajnie silny PMS
 • endometrioza
 • niedoczynność tarczycy

Wiem, jak to jest odbijać się od gabinetu do gabinetu, słysząc tylko “taka Pani uroda, wszystko jest w porządku”.

I mimo, że może Ci się teraz wydawać (tak jak mi wtedy), że jesteś w czarnej D i nie ma dla Ciebie nadziei… chciałabym, żebyś wiedziała:

PROBLEMY HORMONALNE NIE SĄ NA CAŁE ŻYCIE.
MOŻESZ SIĘ ICH POZBYĆ I ŻYĆ NORMALNIE.
Tak jak ja teraz, Ty też możesz mieć:
Ale, ale…
Przestrzeń nie jest dla każdej kobiety!
“Ale ja próbowałam już tylu rzeczy i w ogóle to nie mam czasu i siły na kolejny kurs…”
Całkowicie Cię rozumiem!
Jeśli próbowałaś już “wszystkiego” i nic z tego nie zadziałało,
to jesteś w ODPOWIEDNIM miejscu.

Dlaczego?
Powód #1

To nie jest zwykły kurs z suchą wiedzą, którą wyczytałam w książkach czy badaniach i przelałam na papier, bo mi się tak podoba. To skuteczny system zaprojektowany na podstawie lat mojej codziennej pracy i doświadczenia z kobietami takimi jak Ty, którym pomogłam uregulować hormony i odzyskać ich życie.

Powód #2

Wskazówki, które otrzymasz w Przestrzeni są bardzo proste i możesz zacząć wdrażać je niemal z marszu. Dzięki temu… od razu zobaczysz efekty, np. w postaci większej ilości energii i siły. Wspomnisz moje słowa, gdy zaczniesz wstawać z łóżka w dobrym nastroju i z powerem do działania.

Powód #3

Przestrzeń da Ci więcej czasu i energii! Bo wreszcie nie będziesz chwytać się miliona wskazówek przeczytanych randomowo w internecie i działać na ślepo, tylko dowiesz się na czym naprawdę warto się skupić. Nie chodzi o robienie “więcej” a o robienie odpowiednich rzeczy. A co jest odpowiednie i skuteczne – dowiesz się w środku.

Plus Przestrzeń nie bez powodu jest nazwana „Przestrzenią” – to kompleksowe miejsce składające się z kilku filarów, które zaprojektowałam tak, żebyś mogła z łatwością zacząć kreować nowy etap w swoim życiu i stać się kobietą pewną siebie, świadomą, spełnioną i wykorzystującą swój pełny potencjał. 
Nie wspominając o bezcennym wsparciu innych kobiet, które borykają się z podobnymi problemami co Ty!

Jestem przekonana, że dzięki holistycznemu podejściu do swojego zdrowia, odzyskasz równowagę hormonalną i zaczniesz cieszyć się jej efektami na cały życie.

Ale ostateczna decyzja należy zawsze do Ciebie! 🙂

Gotowa, by raz na zawsze pozbyć się problemów z hormonami?
Dołącz do miejsca, w którym
uregulowanie Twoich hormonów stanie się oczywistością!
Wybierz odpowiedni dla siebie plan i zacznij działać:
PKR Mockup Laptop
UWAGA!

Drzwi do Przestrzeni są otwarte tylko 2 razy w roku!

Następna edycja pojawi się dopiero na jesień 2024.

Podsumujmy, co otrzymujesz w ramach Przestrzeni:
PKR Mockup Laptop
Kurs online

(7 modułów, 53 lekcje)

4 ebooki
Przestrzeń Kobiecej Równowagi - Workbook
Workbook
Przestrzeń Kobiecej Równowagi - Labbook
Labbook
Przestrzeń Kobiecej Równowagi - Handbook
Handbook
Przestrzeń Kobiecej Równowagi - Cookbook
Cookbook
Spotkania warsztatowe live

Spotkania live, nagrania wideo z prezentacją, dodatkowe materiały PDF, karty pracy

Filar II - społeczność PKR
Dostęp do społeczności PKR

Wyjątkowe-normalne kobiety takie jak ja i Ty!

Filar IV - VIP podcast PKR
VIP PODCAST raz w miesiącu

Prywatny podcast dla uczestniczek Przestrzeni, gdzie znajdziesz wskazówki i informacje, których nie znajdziesz nigdzie indziej

BONUSY
PKR - Natalia Jany 2
Ciałożyczliwa joga z Natalią

Raz w tygodniu

4-tygodniowe wyzwanie na start!
Kurs Ogarnij Swój Cykl

6 modułów, 12 lekcji

Warsztaty Vision Board
Problemy hormonalne są częste.
I odbijają się echem na całym Twoim życiu:

samoocenie

relacjach w rodzinie

związkach

pracy

poczuciu szczęścia

pieniądzach

Właściwie każdej dziedzinie życia.

I o ile nie lubię oklepanych formułek i pustego gadania, że “zdrowie jest najważniejsze”, to zgadzam się z tym.

Zdrowie jest ważne.
I czasem dopiero problemy hormonalne sprawiają, że widzi się wszystko to, co brak zdrowia powoduje:

od głupiego wyjścia do kina zepsutego przez bolesną miesiączkę,

po imieniny babci, na których złapała Cię migrena i nie mogłaś spędzić z nią miło czasu,

poprzez zawalenie obowiązków w pracy, bo akurat byłaś przed okresem i Twoje skupienie sięgało podłogi,

aż po powiedzenie bliskiej Ci osobie kilku słów za dużo, których nie jesteś w stanie cofnąć.

A zaburzenia hormonalne to są problemy ze zdrowiem.

I to od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz.

Nie pozwól, żeby problemy z hormonami rujnowały Twoje zdrowie, relacje z bliskim, satysfakcję z życia czy dobre samopoczucie. Dołącz do Przestrzeni i “rozpraw się” z nimi raz na zawsze!

To Twój czas. Jesteś gotowa na kolejny krok.
Tak jak chcesz. Na Twoich warunkach.

Wciąż się wahasz?

Wyobraź sobie, jak uregulowanie hormonów wpłynie na Twoje życie!

Blask w oku, promienna cera + pytania od znajomych “co zrobiłaś, że masz taką gładką buzię?”

Zaufanie do siebie i swojego ciała i wynikający z tego spokój i luz

Patrzenie w lustro z uśmiechem i czucie się kobieco i seksownie

Wysyp baby hair opadających Ci na czoło

Spokój w głowie i świadomość, że dobrze wiesz, co robisz

Większa ochota na seks, lepsze orgazmy (lub w ogóle orgazmy)

Słoneczne poranki i Ty wstająca rano pełna energii i pozytywnie nastawiona do dnia

Uśmiech i radość, że przyszła Twoja miesiączka

Picie świeżo wyciskanego soku pomarańczowego i jedzenie czekolady z uśmiechem na twarzy i spokojem

Wyjścia ze znajomymi niezależnie od tego, w jakiej fazie cyklu jesteś

Pełna świadomość tego, jak działa Twoje ciało i o co chodzi w Twoim cyklu – kiedy jesteś w jakiej fazie i czego w każdej z nich potrzebujesz

Przyjemność z jedzenia i poczucie wolności, gdy wybierasz, co zjeść na obiad

To wszystko JEST dla Ciebie możliwe już teraz!
Nie odkładaj siebie na później

Co się stanie jeśli nie dołączysz?

Nie jestem wróżką, ale wiem, że Twoja głowa zaczęła pewnie intensywnie pracować nad wymyślaniem argumentów “dlaczego teraz to nie jest dobry moment na dołączenie do PKR”.

Prawda jest taka, że po zamknięciu drzwi do PKR, dostaję wiadomości od kobiet, które są w PKR: “żałuję, że nie dołączyłam wcześniej” albo od tych, które nie dołączyły: “żałuję, że nie dołączyłam tym razem”.

Prawda jest taka, że w najlepszym przypadku, prawdopodobnie nie stanie się w Twoim życiu nic. Problemy, które w nim były pozostaną, frustracje również.

Ale wiem też, że nasze ciała nie są niezniszczalne i że czas ma znaczenie. Zastosowanie skutecznych rozwiązań i zadziałanie na prawdziwą przyczynę Twoich problemów hormonalnych, zamiast miotania się jak wiatr zawieje od jednej modnej diety do kolejnego drogiego suplementu czy polecanego lekarza… może pogorszyć sprawę i co za tym idzie Twoje samopoczucie i jakość Twojego życia.

PKR - nie odkładaj siebie na później

Nigdy nie będzie dobrego momentu.

Zawsze będzie coś.

W poniedziałek nie będzie łatwiej.

W styczniu nie będzie łatwiej.

Twój czas jest TERAZ.
Tutaj zapiszesz się na listę zainteresowanych otwarciem Przestrzeni!
.

Wypełnij powyższy formularz i dołącz do listy zainteresowanych już dzisiaj 🙂

PKR - mockup prezentacja zawartości
Najczęściej zadawane pytania
Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz na rok.
Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?
Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Nie pozwól, żeby to powstrzymywało Cię przed podjęciem decyzji! Napisz na adres kontakt@wiecejnizhormony.pl, a otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.