A gdyby tak "hormony" i "cykl miesiączkowy" zaczęły sprawiać, że się uśmiechasz, zamiast martwić?

Cześć,


WIDZĘ CIĘ.

 

Jeśli tu jesteś to prawdopodobnie z Twoimi hormonami nie wszystko jest tak jakbyś chciała.


Być może została Ci przylepiona łatka “TAKA-PANI-URODA” (BLE! nienawidzę tego stwierdzenia) a może zaproponowane tabletki antykoncepcyjne lub Duphaston jako jedyne “rozwiązanie” problemów hormonalnych.

 

Ale Ty CZUJESZ, że jest inne wyjście.


I CZUJESZ, że Twoje życie i zdrowie może wyglądać lepiej.

 

Lepiej niż:

 • wszystkie majtki poplamione, bo nigdy nie wiesz kiedy miesiączka przyjdzie
 • zmiany planów na ostatnią chwilę, bo Twój okres jest tak bolesny, że jedyne co jesteś w stanie wtedy zrobić to zwinąć się w kłębuszek, zawinąć kocem i leżeć na ziemi (lub łóżku, jeśli starczy Ci sił na to by na nie wejść)
 • zmuszanie się do zjadania rzeczy, które w sumie i tak Ci nie smakują, ale ktoś w internecie mówi, że “tak trzeba”
 • eliminacje kolejnych produktów no bo w końcu “wszystko szkodzi
 • stresowanie się obiadem u babci, która tak bardzo się stara, żeby wszystko Ci smakowało i nie wie, że Ty “nie powinnaś” tego jeść – ale i tak jesz, no bo przecież jak tu babci odmówić i później masz wyrzuty sumienia,

A może Twoja codzienność wygląda bardziej tak:

 

 • przeczesujesz kolejne grupy na Facebooku i wujka Google w poszukiwaniu Twoich objawów, badań, norm, rodzajów śluzu, plamień, wzdęć, polecanych lekarzy i wszystkiego co się da, żeby zrozumieć o co chodzi i co robić,
 • nie pamiętasz kiedy ostatnio się wyspałaś, a budzenie się w nocy stało się dla Ciebie taką normą, że już tego nie zauważasz,
 • przed miesiączką liczysz w kalendarzu dni kiedy ona powinna przyjść, bo nie możesz już wytrzymać ze sobą, swoim ciałem i swoim facetem (albo kobitą – a właściwie to z nikim)
 • zrobiłaś już milion testów ciążowych, owulacyjnych i staracie się już jakiś czas o dziecko, ale ciąży, której tak bardzo chcesz i na którą tak bardzo czekasz… nadal ni widu, ni słychu. brak.
 • Twój odpływ w wannie/pod prysznicem zatyka się od włosów średnio raz w tygodniu,
 • wiążąc kucyk jest Ci przykro, że włosy są dużo rzadsze niż były i gumka która kiedyś była okej, teraz wydaje się bardzo duża…
 • na twarzy co chwile wyskakuje Ci nowy “dżordż” – boli, wybucha i pomimo nowego korektora pod światło i tak wszystko widać,
 • ledwo zwlekasz się rano z łóżka, w pracy potrzebujesz dodatkowej kawy, żeby się obudzić (chyba, że akurat odstawiasz, bo ktoś na necie napisał, że TAK TRZEBA)
 • jest Ci wiecznie zimno w stopy, ręce i w ogóle całe ciało – jesteś zmarzluchem.
pco_pcos_jajniki_hormony_poli

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ

TAK NIE MUSI BYĆ I
ISTNIEJE Z TEGO WYJŚCIE

Czy tabletki anty, duphaston czy wycięcie sobie macicy są jakimkolwiek rozwiązaniem?

 

 

Wg mnie to jeden wielki żart systemu medycznego, prychający z szyderczego śmiechu wszystkim kobietom prosto w twarz. Jeśli tu jesteś i nadal to czytasz, to Ciebie prawdopodobnie też nie przekonują.

 

 

Z medycznego i biochemicznego punktu widzenia (a jako mgr farmacji mam je w małym palcu) – te metody nie rozwiązują problemów hormonalnych.

 

Maskują objawy, często dokładając dodatkowych skutków ubocznych i nowych problemów.

 

Dlaczego więc są stosowane i dlaczego to jedyne opcje jakie proponuje Ci Twój ginekolog?

 

Bo takie są oficjalne schematy leczenia.

 

To czy z nich skorzystasz zależy w 100 % od Ciebie.

 

Ja chcę Ci powiedzieć, że

JEST INNA DROGA DO UREGULOWANIA HORMONÓW NIŻ TABLETKI, ZASTRZYKI LUB POGODZENIE SIĘ Z TYM, ŻE ZAWSZE JUŻ BĘDZIE DO DUPY.

 

Dołącz do Przestrzeni Kobiecej Równowagi.

 

Niezależnie od tego czy Twoje problemy hormonalne zostały określone jako “endometrioza” “PCOS” “POF/POI” czy “niepłodność” “Hashimoto” lub “insulinooporność” – w regulowaniu hormonów chodzi o jedno.

 

Stworzenie Twojemu ciału odpowiednich warunków do funkcjonowania. A równowaga w hormonach pojawi się wtedy naturalnie. 

 

I Przestrzeń Kobiecej Równowagi to miejsce, w którym nauczysz się te warunki sobie tworzyć.

Nie mówię, że będzie zawsze idealnie-kwiatki-motylki i te sprawy.

To nigdy nie jest liniowa droga.

Dlatego będę na tej drodze z Tobą. 

Chodź ze mną.

DLACZEGO WIELE KOBIET “TAK MA”?

 

Chciałabym powiedzieć, że to co przeczytałaś powyżej to “bardzo rzadko występujące sytuacje” – ale gdyby tak było, nie miałabym ponad 50 tys. obserwujących mnie kobiet na Instagramie.

 

Problemy hormonalne są częste.

I odbijają się echem na całym życiu:

 • samoocenie
 • relacjach w rodzinie
 • związkach
 • pracy
 • poczuciu szczęścia
 • pieniądzach

Właściwie każdej dziedzinie życia.

 

I o ile nie lubię oklepanych formułek i pustego gadania, że “zdrowie jest najważniejsze”, to zgadzam się z tym.

 

Zdrowie jest ważne. I czasem dopiero problemy hormonalne sprawiają, że widzi się wszystko to co brak zdrowia powoduje:

 • od głupiego wyjścia do kina zepsutego przez bolesną miesiączkę,
 • po imieniny babci, na których złapała Cię migrena i nie mogłaś spędzić z nią miło czasu,
 • poprzez zawalenie obowiązków w pracy, bo akurat byłaś przed okresem i Twoje skupienie sięgało podłogi,
 • aż po powiedzenie bliskiej Ci osobie kilku słów za dużo, których nie jesteś w stanie cofnąć

A zaburzenia hormonalne to są problemy ze zdrowiem.

 

 

 

 

wysoka_prolaktyna_wiecej_niz_hormony
Zmiany w moim życiu są ogromne, naprawdę nie sądziłam że tak wiele może się zmienić po wprowadzeniu prostych nawyków. Przede wszystkim zaczęłam wierzyć, że mój cykl może być regularny i przyjemny. Wcześniej dopadał mnie straszny PMS, byłam wtedy wybuchowa, obolała, chciało mi się płakać, moje cykle były totalnie rozjechane (PCOS, cykle 26-60 dni a czasem dłużej). Dzięki zmianom już 3 cykle były o długości 31-33 dni, PMS praktycznie nie odczuwalny.
Karolina
Chyba największe zmiany zaszły w moim ciele;) udało mi się zajść w ciąże. Korzystając z kursu można „ułożyć” sobie w głowie. Kurs to ogrom wiedzy, pokazuje, ze do organizmu trzeba podejść w całości, a osiągając równowagę hormonalna tak naprawdę uzdrawiamy cały organizm.
Dorota

PRZEDSTAWIAM CI...

Kurs online + Spotkania live + Grupowe wsparcie

dzięki którym myśląc o swoich  hormonach i cyklu miesiączkowym zaczniesz się uśmiechać

OTWARCIE DRZWI DO III EDYCJI PRZESTRZENI: JESIEŃ 2023!

3 OBSZARY PRZESTRZENI

KURS

Kurs online, składający się z 10 OBSZERNYCH MODUŁÓW, 44 LEKCJI i dostarczy Ci WIEDZY, JASNYCH WSKAZÓWEK, MATERIAŁÓW I ĆWICZEŃ niezbędnych do tego, żebyś osiągnęła równowagę hormonalną.

PRZESTRZEŃ

GRUPOWA

W, której będziesz będziesz mogła podzielić się swoimi WĄTPLIWOŚCIAMI, PYTANIAMI, DOŚWIADCZENIAMI z innymi kobietami i uzyskać WSPARCIE

SPOTKANIA

12 spotkań MERYTORYCZNYCH na żywo ze mną, na których będziesz mogła uzyskać odpowiedź na swoje pytania i otrzymać zindywidualizowane wskazówki! Spotkania odbędą się w pokoju na Zoomie.

W Przestrzeni Kobiecej Równowagi nie chodzi o to, żeby Cię w jakikolwiek sposób “naprawić” ani dać Ci X sztywnych zasad, których koniecznie MUSISZ przestrzegać, BO TAK.

 

 

Chodzi o to, żebyś zrozumiała siebie, swoje ciało i jego prawdziwe potrzeby. I z tą wiedzą  nauczyła się podejmować TWOJE świadome działania, dzięki którym uregulujesz hormony. 

 

 

Bez zaciskania zębów i przepychania czegokolwiek na siłę.

 

 

Z miłością, spokojem i troską.

 

 

Nawet jeśli teraz te uczucia w kontekście hormonów i dbania o zdrowie wydają Ci się nieosiągalne.

 

Udział w PKR bardzo zmienił moje podejście do siebie, dowiedziałam się jak radzić sobie z emocjami, jak odżywić swoje ciało i jak żyć w zgodzie ze sobą. Dużo pracy jeszcze przede mną, ale czuję się zaopiekowane i bogatsza w wiedzę którą tu zdobyłam. Udział w PKR był bardzo dobrą inwestycją w siebie
Bożena
Chyba największa zmiana zaszła w mojej głowie. Przede wszystkim nie spinam się, że miesiączki nie ma, że jestem jakaś ,,wybrakowana", że będę mieć problemy z zajściem w ciążę itp. W ostatnim miesiącu miesiączka przyszła do mnie po 80 dniach, przywitałam ją z radością 🙂 Ostatnio jestem w takim czasie odpoczynku, mam mniej pracy i nauki, wysypiam się, dbam o swoje zdrowie, wiem, że nic nie muszą i odpuszczam. Jeśli mam czasem ochotę na bezę - pozwalam sobie na bezę, chcę poleżeć i oglądać serial - oglądam, chcę iść na spacer - idę. Słucham swojego ciała i wiem, że jestem dokładnie w tym miejscu w którym powinnam być. Wprowadzam zmiany w wolnym tempie, jem marchewkę, więcej mięsa, śledzę cykl, suplementuję magnez i witaminę E. Zauważyłam więcej energii i mniej tłuszczyku na brzuchu.
Karolina

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W KAŻDYM MODULE?

0
modułów
0
lekcje
0
materiałów pdf dodatkowych

MODUŁ I
Ty jesteś najważniejsza

Nauczysz się jak stawiać siebie w centrum oraz dlaczego to jest ważne. Stworzysz swoją wyjątkową wizję równowagi hormonalnej, inspirujące cele oraz poznasz swoje mocne strony.

MODUŁ II
Narzędzia dla wnętrza

Poznasz 6 niesamowitych narzędzi, których sama na co dzień używam i które pomogą Ci utrzymać właściwy kierunek i radzić sobie z potencjalnymi trudnościami w trakcie pracy nad równowagą hromonalną

MODUŁ III
Zdrowe ciało

Nauczysz się monitorować swój stan zdrowia. Dowiesz się jak w równowadze hormonalnej mogą przydać Ci się pomiary pulsu czy temperatury. Poznasz pracę wątroby, nadnerczy i przewodu pokarmowego a także tarczycy i pojęcie metabolizmu. Bo to są podstawy równowagi hormonalnej. Dowiesz się jak zadbanie o te aspekty sprawi, że równowaga hormonalna przyjdzie do Ciebie naturalnie. Po tym module będziesz świetnie znała swoje ciało i wiedziała czym tak naprawdę jest równowaga hormonalna.

MODUŁ IV
Skąd się biorą zaburzenia hormonalne?

Otrzymasz odpowiedź na nurtujące pytania… jak to się dzieje, że obecnie niemal każda kobieta ma zaburzenia hormonalne? Porozmawiamy o podejmowaniu świadomych decyzji, estrogenach, żelazie i ferrytynie – z ZUPEŁNIE NOWEJ PERSPEKTYWY. Poruszymy problem przeładowania żelazem – nawet jeśli ferrytyna jest bardzo nisko w wynikach, oraz przewagi estrogenowej. Nawet jeśli estrogeny są na niskim poziomie.

MODUŁ V
ODŻYWIANIE prometaboliczne dla równowagi hormonalnej

Dowiesz się co oraz w jaki sposób jeść by osiągnąć równowagę hormonalną. Poznasz odpowiedzi na pytania takie jak – jak często spożywać posiłki? jak duże porcje są okej? jakie produkty sa najbardziej wartościowe? co jeść? czego unikać? co z jedzeniem na mieście? co z liczeniem makroskładników? ile białka, węglowodanów i tłuszczu spożywać? jak schudnąć? jak przytyć? Otrzymasz dużo przepisów!

MODUŁ VI
Suplementacja i superfoods

Poznasz suplementy, które ja jako mgr farmacji i dietetyczka kliniczna bardzo polecam i które sprawią, że efekty przyjdą do Ciebie jeszcze szybciej, a jednocześnie przez nie nie zbankrutujesz. Dowiesz się też jakich suplementów absolutnie NIE polecam. Poznasz super-foods – porozmawiamy o nawodnieniu oraz o tym jak przyrządzić własne, domowe suplementy.

MODUŁ VII
Dodatkowe wsparcie w konkretnych problemach

Poznasz dodatkowe wskazówki jakie warto wdrożyć przy sytuacjach takich jak: insulinooporność, endometrioza, okres menopauzy, PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, zanik miesiączki. Porozmawiamy o suplementacji i wynikach badań. Poznasz też zabiegi, które możesz wykonywać sama w domu i które pomogą Ci dotrzeć do równowagi jeszcze szybciej i przyjemniej.

MODUŁ VIII
Życie w równowadze

Dowiesz się jak dojść do równowagi hormonalnej i nie zwariować! Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jak zadbać o rytm dobowy? Jak zachować spokój na drodze do równowagi hormonalnej? Jak wspierać jakość snu? Jaką rolę odgrywa przebodźcowanie w zaburzeniach hormonalnych i jak sobie z nimi radzić.

MODUŁ IX
Kobieca równowaga w praktyce

W tym module poznasz praktyczne wskazówki na temat tego jak wprowadzić to wszystko czego się dowiedziałaś w życie i nie zwariować 🙂 Od czego zacząć? Od czego nie zaczynać? Jak uprzyjemnić sobie działania i przede wszystkim jak podejmować PEWNE KROKI.

MODUŁ X
Moduł awaryjny

To moduł, do którego będziesz mogła wrócić gdy znajdziesz się w sytuacji awaryjnej, trudnej – np. gdy będziesz w tzw. dole i będziesz potrzebowała wsparcia.

Przestrzeń dała mi ogormne poczucie bezpieczeństwa, świadomość, że to co się dzieje w moim życiu nie jest moją winą i że wiele kobiet przechodzi przez to samo co ja. Podczas spotkań na żywo mogłyś się cieszyć razem z własnych sukcesów i wspierać w momentach zwątpienia. Fantastyczne, silne kobiety które dążą do wewnętrznego spokoju i stabilizacji hormonalnej. Przestań dała mi również ogromną wiedzę, do wykorzystania i wcielenia w życie obejmującą zarówno jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne oraz zdrowie fizyczne.
Kasia
Czuję sie dużo lepiej, bardziej spokojna. Wierzę, że wszystko jest możliwe. Najbardziej mi się podobały wspólne spotkania. Pozdrawiam wszystkie kobiety
Basia
Mój przypadek jest chyba bardziej skomplikowany, nieoczywisty i zawiły - nie rozwiązałam swoich problemów hormonalnych i zatrzymałam się w pewnym punkcie - nadal nie wiem gdzie dalej szukać i działać. Mimo to KURS dał mi: - podstawy i wiedzę na temat podstawowych reakcji zachodzących w organizmie - zrozumienie pewnych procesów, dzięki czemu sama mogłam analizować np zaproponowane przez lekarzy leczenie/badania itp i te totalnie bezsensowne odrzucać bez wyrzutów sumienia - dało mi to w pewien sposób poczucie siły poprzez zwiększenie świadomości - mimo że wcześniej chodziło mi to po głowie to po kursie mega zajarałam się tematem mojego zdrowia, zależności hormonalnych itp - w kursie było dużo zaleceń/poglądów totalnie sprzecznych z tymi, które miałam ukształtowane w głowie (często pod wpływem innych osób) - to zmotywowało mnie to dociekania, czytania, szukania i wyrabiania własnego zdania - większy spokój, po wyjściu od ginekologa i tekstach "taka pani uroda", "skieruję od razu do kliniki niepłodności", "ciąża raczej niemożliwa" płakałam tylko chwilę 😉 po chwili przychodziła myśl "kurde, przecież wszystko jest do zrobienia, to nie musi być koniec"
Daga

 

W Przestrzeni Kobiecej Równowagi poznasz KONKRETNE, JASNE WSKAZÓWKI, które poprowadzą Cię prosto do równowagi hormonalnej!

12 SPOTKAŃ NA ŻYWO (1 X W MIESIĄCU)

 12 SPOTKAŃ MERYTORYCZNYCH NA ŻYWO, GDZIE W POKOJU NA ZOOMIE, BĘDZIESZ MOGŁA MÓWIĆ, SŁUCHAĆ I ZADAĆ PYTANIE, KTÓRE MASZ W OBRĘBIE RÓWNOWAGI HORMONALNEJ I NA KTÓRE DOSTANIESZ ODPOWIEDŹ

 

6 SPOTKAŃ TEMATYCZNYCH

(DODATKOWE INFORMACJE, UZUPEŁNIENIE TREŚCI KURSU, LIVE-COACHING)

6 SPOTKAŃ LIVE Q&A

Przestrzeń dała mi ogormne poczucie bezpieczeństwa, świadomość, że to co się dzieje w moim życiu nie jest moją winą i że wiele kobiet przechodzi przez to samo co ja. Podczas spotkań na żywo mogłyś się cieszyć razem z własnych sukcesów i wspierać w momentach zwątpienia. Fantastyczne, silne kobiety które dążą do wewnętrznego spokoju i stabilizacji hormonalnej. Przestań dała mi również ogromną wiedzę, do wykorzystania i wcielenia w życie obejmującą zarówno jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne oraz zdrowie fizyczne.
Kasia
Czuje się o wiele spokojniejsza, wiem jak sobie radzić z napotkanymi trudnościami, potrafię sama o siebie zadbać, a to chyba najważniejsze? I ... zostanę mamą 🥹❤️
Natalia
Mam więcej wyrozumiałości dla siebie i swojego ciała. Kurs wspiera pozytywne zmiany bo dzięki zdobytej wiedzy jestem w stanie wesprzeć swoje hormony, co przekłada się na wszystkie dziedziny życia :). Miałam odwagę odstawić tabletki antykoncepcyjne, a cały proces odzyskiwania naturalnej miesiączki nie był aż tak dla mnie trudny (zarówno psychicznie jak i fizycznie). Dzięki kursowi zrozumiałam, że problemy hormonalne to wołanie naszego organizmu o wsparcie i sygnał żeby zwrócić na niego uwagę. Myślę, że dzięki kursowi udało mi się odnaleźć przyczynę moich zaburzeń i staram się każdego dnia wykonywać jakieś kroki żeby to powoli naprawiać (niedobory, przewlekły stres od lat). Teraz lepiej wiem jak się sobą zaopiekować. Wcześniej uważałam że okresu nie mam bo mój organizm jest dziwny i po prostu nie działa. Teraz mam większą świadomość siebie, swojego ciała, swojej kobiecości oraz tego co mi pomaga a co może zaszkodzić. W moim odczuciu w kursie otrzymujemy konkretną wiedzę i wskazówki dzięki którym możemy wyjść na prostą w problemach zdrowotnych i realnie poprawić swoją jakość życia. Uwielbiam nasze spotkania na zoomie, zawsze wynoszę z nich super wiedzę, ale też doświadczenie innych osób które pracują nad swoimi dolegliwościami. Dla mnie ten kurs to realna możliwość wyjścia z zaburzeń hormonalnych, ale nie tylko. Daje on wspaniały rodzaj wsparcia nie tylko pod względem fizycznym, ale wg mnie też na poziomie mentalnym/duchowym 🙂 to że jesteśmy w grupie i każda z nas idzie w tym samym kierunku, chce sobie pomóc jest bardzo wspierające i też wzruszające :). Jestem Ci Kasiu bardzo wdzięczna za PKR <3.
Agnieszka

 

PRZESTRZEŃ GRUPOWA

W, której będziesz będziesz mogła podzielić się swoimi WĄTPLIWOŚCIAMI, PYTANIAMI, DOŚWIADCZENIAMI z innymi kobietami i uzyskać WSPARCIE ode mnie i od innych uczestniczek.

 

 

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ JUŻ TERAZ?

Bo to wszystko jest dla Ciebie możliwe już teraz:

 

 • uśmiech i radość na to, że przyszła Twoja miesiączka
 • patrzenie w lustro z uśmiechem i czucie się kobieco i seksownie
 • przyjemność z jedzenia i poczucie wolności gdy wybierasz co zjeść na obiad
 • wysyp baby hair opadających Ci na czoło
 • blask w oku, promienna cera + pytania od znajomych “co zrobiłaś, że masz taką gładką buzię?”
 • picie świeżo wyciskanego soku pomarańczowego i jedzenie czekolady z uśmiechem na twarzy i spokojem
 • słoneczne poranki, śpiewające ptaszki i Ty wstająca rano z uśmiechem na twarzy, pełna energii i pozytywnie nastawiona do dnia
 • spokój w głowie i świadomość, że dobrze wiesz co robisz
 • zaufanie do siebie i swojego ciała i wynikający z tego spokój i luz
 • większa ochota na seks, lepsze orgazmy (lub w ogóle orgazmy)
 • pełna świadomość tego jak działa Twoje ciało i o co chodzi w Twoim cyklu – kiedy jesteś w jakiej fazie i czego w każdej z nich potrzebujesz
 • wyjścia ze znajomymi niezależnie od tego w jakiej fazie cyklu jesteś

To JEST dla Ciebie możliwe już teraz.

Zainwestowanie w SWOJE ZDROWIE to korzyści w każdej dziedzinie Twojego życia

 • relacje
 • związek
 • pieniądze
 • praca
 • rodzina
 • rozwój

Nigdy nie będzie “idealnego” momentu.

 

To Twój czas. 

 

Jesteś gotowa na kolejny krok.

 

Kurs online + Spotkania live + Grupowe wsparcie

dzięki którym myśląc o swoich  hormonach i cyklu miesiączkowym zaczniesz się uśmiechać

OTWARCIE DRZWI DO III EDYCJI PRZESTRZENI: JESIEŃ 2023!

PODSUMOWUJĄC

 • 44 lekcje wideo
 • interaktywne materiały, ćwiczenia i karty pracy (lub do wydrukowania)
 • 12 spotkań na żywo raz w miesiącu (6 merytorycznych, live coaching + 6 live Q&A)
 • dodatkowe wsparcie w grupie na Facebooku + możliwość zadania pytań pomiędzy spotkaniami
 • roczny dostęp do materiałów 

Kurs online + Spotkania live + Grupowe wsparcie

dzięki którym myśląc o swoich  hormonach i cyklu miesiączkowym zaczniesz się uśmiechać

OTWARCIE DRZWI DO III EDYCJI PRZESTRZENI: JESIEŃ 2023!

Przed przystąpieniem do kursu byłam mocno zestresowaną, zlęknioną, goniącą za ideałami instagramowymi dziewczyną. Zaburzenia odżywiania zajmowały całe moje dnie, każdy posiłek ponad plan musiałam spalić na treningu, odpadało wiele znajomości w lęku przed wspólnymi spotkaniami. Z kobiecego punktu widzenia całe życie miałam niewyobrażalnie bolesne miesiączki i dotkliwy PMS. Mój comiesięczny horror. I choć wiedziałam wiele o cyklu ze względu na przygotowania do ciąży, to nic nie zastąpi tego, czego nauczyłam się w Przestrzeni. Materiały pomogły mi usystematyzować wiedzę, połączyć kropki, znaleźć inny punkt widzenia. Wskazały mi, które obszary w moim życiu są do zaopiekowania. Niesamowite okazaly się też spotkania z dziewczynami w PKR, dzięki którym zobaczyłam że nie tylko ja zmagam się z taki problemami, że jesteśmy zwykłymi dziewczynami które potrzebują wsparcia, akceptacji, ukochania się. Rozmowy małe i duże. Zawsze cudowne. Nieważne czy wracałam z pracy, czy byłam chora, czy wszystko było jak należy, zawsze dołączyłam, żeby posłuchać co nowego u dziewczyn. No i mogę się pochwalić, ze dzięki odpuszczeniu, dbaniu o swój wewnętrzny spokój, lepiej dobranej suplementacji, skończeniem z milionem diet i IF'em to już trzeci cykl z bezbolesną miesiączką!
Weronika
Czuje ogromną różnice, na plus! Jestem świadoma tego co się dzieje z moim organizmem, nie boje się zmienności, cykliczności. Uczę się obserwować siebie, całkiem nieźle mi to wychodzi. Często wracam do nagranych treści. W Przestrzeni najbardziej podobał mi się Twój spokój, ogromna wiedza, którą dzięki radom i rozmowom można wprowadzać w życie. Moim największym problemem były bolesne miesiączki i owulacje. Teraz miesiączka to ból 2/10, wcześniej 8/10. Z owulacjami nadal się dogaduje 😁 ogromnie Ci dziękuje za ogrom wiedzy, cudne, otulające podejście i spokoj ❤️
Agata
Przed PKR czułam duży niepokój, wręcz panikę. Nie wiedziałam jak się w ogóle zabrać za siebie, za moje problemy zdrowotne. Udział w PKR dał mi to, że teraz czuję większy spokój, bo wiem, że jestem w stanie doprowadzić swoje hormony do pewnej równowagi. Udało mi się wprowadzić parę zmian w sposobie żywienia i stylu życia i już widzę poprawę. Jeszcze sporo pracy przede mną, ale daję sobie na to wszystko czas i wprowadzać kolejne konieczne zmiany na spokojnie. Najbardziej podoba mi się w PKR, że została prowadzona w różnorodny sposób: moduły opowiadane przez Kasię - ekstra!, dodatkowe materiały, spotkania na żywo i grupa na fb. To wszystko tworzy piękną, pełną wiedzy i wskazówek PRZESTRZEŃ, z której chce się uczyć jak dbać o swoje zdrowie.
Agata

POSŁUCHAJ PODCASTU

ROZMOWY Z MAGDĄ, UCZESTNICZKĄ PKR

POSŁUCHAJ PODCASTU

ROZMOWY Z MARCELINĄ, UCZESTNICZKĄ PKR

PODSUMOWUJĄC

 • 44 lekcje wideo
 • interaktywne materiały, ćwiczenia i karty pracy (lub do wydrukowania)
 • 12 spotkań na żywo raz w miesiącu (6 merytorycznych, live coaching + 6 live Q&A)
 • dodatkowe wsparcie w grupie na Facebooku + możliwość zadania pytań pomiędzy spotkaniami
 • roczny dostęp do materiałów

A to mówią kobiety, które skorzystały z moich narzędzi...

Dziękuję Ci Kasiu za to, że nie zawiodłam się na tej mojej “ostateczności”. Współpraca z Tobą bezpośrednio przyczyniła się do tego efektu. Zawsze w sercu będę czuć ogromną wdzięczność i szczęście z faktu, że do Ciebie trafiłam.

Mówiono mi, że nie łatwo będzie mi zajść w ciążę. Pół roku wdrażania w życie większości Twoich rad. Poznanie samej siebie, dzięki Tobie i dziś zdarzył się cud! Jestem w ciąży! Dziękuję Kasiu, że dzielisz się ogromną wiedzą z nami. Powinnaś być mentorką Kobiet.

Kasiu, dziś rano nadszedł dzień, na który tak bardzo czekałam! Dużo przepłakanych nocy dziś zastąpiły łzy szczęścia. Moja miesiączka powróciła i oby została już na zawsze! Bardzo dziękuję Ci za konsultację, za rady, za wsparcie bo rozmowa z Tobą bardzo podniosła mnie na duchu.

Jestem po Twoim webinarze “Jak bezpiecznie odstawić tabletki antykoncepcyjne” i mija 3 miesiąc od odstawienia AH. Cykle trwające 29-30 dni, bezbolesna miesiączka trwająca 5 dni max (przed AH było to ponad 7 dni), bezobjawowy PMS, super samopoczucie, poprawa stanu cery, ogólnie żałuję, że trafiłam na Ciebie tak późno.

Jestem po wizycie u lekarza, który potwierdził ciążę. To początek 6 tygodnia. Dziękuję Ci bardzo za konsultację. Szkoda, że nie trafiłam na Ciebie wcześniej. Gdyby lekarze mieli taką wiedzę i podejście, to byłoby o wiele lepiej.

Jeśli się nie znamy...

Kasia – specjalistka w zakresie zaburzeń hormonalnych u kobiet i zaburzeń miesiączkowania.

 

Z wykształcenia mgr farmacji, dietetyczka kliniczka, w trakcie certyfikacji na Holistic Coach i Functional Medicine Specialist.

 

Autorka kursów Ogarnij Swój Cykl, Miesiączka Bez Bólu czy Śledzenie Cyklu Bez Tajemnic. 

Na swoim instagramie @wiecejnizhormony zgromadziła ponad 50 tys. cudownych kobiet.

 

W swojej pracy pomagam kobietom spojrzeć na zaburzenia hormonalne z innej, głębszej perspektywy i wprowadzać zmiany na drodze do równowagi hormonalnej w spokojny, wspierający sposób.

 

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.