Ogarnij swój cykl

Naucz się odczytywać sygnały jakie daje Ci organizm, wspierać go i działać w zgodzie ze swoimi hormonami

Czy w Twoich hormonach brakuje równowagi?

Powyższe objawy NIE SĄ OKEJ i nie musisz się na nie zgadzać
(tak, nawet jeśli wyniki są w tzw. normie).

Czy kurs jest dla Ciebie?

TAK, jeśli:

NIE, jeśli:

Dzięki kursowi

Zrozumiesz jak przebiega Twój cykl

Zrozumiesz jak działa Twój organizm i zaczniesz zwracać uwagę na sygnały, których wcześniej nie widziałaś. Dowiesz się dlaczego to ważne i co może na co wskazywać.

Otrzymasz jasne rozwiązania swoich problemów

Dowiesz się z czego wynika brak równowagi w hormonach i czym się objawia. Poruszone zostaną problemy takie jak zanik miesiączki, bolesne miesiączki, obfite miesiączki, PMS, nieregularne cykle, torbiele itd.

Dowiesz się jak odżywiać swoje ciało

Odżywienie to co innego niż jedzenie. Poznasz 5 kroków do wsparcia eliminacji estrogenów oraz 5 kroków do wsparcia produkcji progesteronu na drodze odżywienia.

Nauczysz się żyć w zgodzie ze swoim cyklem

Poznasz jak w prosty sposób wykorzystywać każdą z faz swojego cyklu miesiączkowego pod kątem treningów, relacji, produktywności i self-care.

Ustalisz swój punkt wyjścia i poprawisz relację ze swoim ciałem

Ustalisz jasność w jakim momencie teraz jesteś – ustalisz plan działania. Przy okazji zyskasz dużo lepszy kontakt ze swoim organizmem dzięki narzędziom, które Ci zaproponuję.

Poznasz suplementację w poszczególnych problemach

Otrzymasz gotowe rozwiązania suplementacyjne (które działają) w poszczególnych problemach.

I wiele, wiele więcej...

Zero lania wody. Po kursie będziesz wiedziała jakie działania podjąć by zadbać o swoje hormony i przywrócić równowagę w organizmie.

Co kupujesz?

0
minuty nagrań
0
modułów
0
lekcji, które nauczą Cię działać w zgodzie ze swoimi hormonami

MODUŁ I: Wstęp

Opowiem Ci jak korzystać z kursu, żebyś wyniosła z niego jak najwięcej. Pokażę Ci jak korzystać z platformy kursowej, jak poruszać się po poszczególnych modułach i lekcjach. Znajdziesz tu też materiały dołączone do kursu.

MODUŁ II: Twój cykl tu i teraz

Dowiesz się jak powinien przebiegać cykl miesiączkowy. Co jest normalne, a co może wskazywać na brak równowagi. Ustalisz swój punkt wyjścia oraz plan działania. Nauczysz się monitorować swój cykl.

MODUŁ III: O co tak naprawdę chodzi?

Poznasz odpowiedzi na pytania: Po co to wszystko? Dlaczego krwawimy? Dlaczego nie umiemy być przez cały czas tak samo produktywne, towarzyskie i zadowolone? Poznasz swoje 2 główne hormony i przebieg cyklu miesiączkowego.

MODUŁ IV: Odżyw swoje ciało

Otrzymasz 10 praktycznych, prostych wskazówek, które pozwolą Ci wspierać produkcję progesteronu oraz eliminację estrogenów i odżywić swoje ciało.

MODUŁ V: Życie w zgodzie z cyklem miesiączkowym

Dowiesz się jak wykorzystać każdą z faz cyklu miesiączkowego pod kątem produktywności, relacji, życia seksualnego, życia towarzyskiego, aktywności fizycznej, treningów, planowania.

MODUŁ VI: Najczęstsze problemy z cyklem miesiączkowym

Dowiesz się jakie badania wykonywać co roku w ramach profilaktyki oraz jak powinny przedstawiać się wyniki. Poznasz wskazówki w postępowaniu przy braku miesiączki, PCOS, bolesnych, obfitych miesiączkach, silnym PMSie i torbielach.

Co kobiety mówią o kursie OSC?

Ogromna dawka wiedzy w bardzo przyjemnej formie, przez cały czas czułam się jakbym siedziała z przyjaciółką, która stara się mi pomóc.

Kurs był fantastyczny! Ogromna dawka wiedzy w bardzo przyjemnej formie, przez cały czas czułam się jakbym siedziała z przyjaciółką, która stara się mi pomóc. Nareszcie widzę nadzieję na poprawę mojego stanu zdrowia po wielu latach bezowocnego chodzenia od lekarza do lekarza, bo wreszcie rozumiem co się dzieje w moim organizmie. Brałam wcześniej udział w webinarze o bolesnych miesiączkach i teraz pozostaje mi tylko połączyć zdobytą wiedzę i wprowadzić zmiany w życie. Bardzo dziękuję za to, że dzielisz się swoją wiedzą Kasiu, jesteś do tego stworzona! 💕
Sandra

To już druga edycja kursu, którą przerabiam u Kasi.

To już druga edycja kursu, którą przerabiam u Kasi. Bardzo uporządkowała mi w głowie! 🙂 Fajnie było ją powtórzyć w nowej odsłonie. Po każdym module zapisywałam sobie, co mogę na podstawie tych informacji jeszcze wprowadzić do swojej codzienności, żeby jeszcze bardziej wspierać swój cykl. I po całym kursie mam 2 strony podpunktów z listą zadań jakie teraz mogę wykonać. 🙂 Co warto dokupić i przetestować z suplementów, co warto wprowadzić (i jak często) do diety, jakie badania warto zrobić, jak uszanować każdą fazę cyklu i działać zgodnie z nią. Podobało mi się też bardzo, że było zwięźle i na temat. Zbyt duża ilość wiadomości może przytłoczyć, a tutaj to zostało okrojone do samych konkretów, nie ma rozwodzenia się o niepotrzebnych rzeczach. 🙂 Polecam wszystkim kobietom!
Monika

Dużo praktycznych informacji

Kurs dał mi dużo wsparcia, Twój uśmiech i podejście 'na spokojnie' są nieocenione. Dużo praktycznych informacji, normy badań, linki do suplementów, polecane podpaski, produkty spożywcze - bardzo dużo cennej wiedzy. Teraz najtrudniejsza część, czyli wdrożenie tego w praktyce 🙂 ale to - krok po kroku, na spokojnie. Mierzę już temperaturę i obserwuję śluz, pozostało zadbać o dietę. Dzięki Kasia za to co robisz, za to ile wiedzy przekazujesz też za darmo na ig i w newsletterze. Pozdrawiam i udanego pobytu nad morzem 🙂
Paulina

Kim jestem?

Katarzyna Kożuch – mgr farmacji, dietetyczka specjalizująca się w zaburzeniach cyklu miesiączkowego i płodności u kobiet. Autorka I edycji kursu Ogarnij swój cykl!,  webinaru Jak bezpiecznie odstawić tabletki antykoncepcyjne? oraz Miesiączka bez bólu – krok po kroku

Na co dzień prowadzi swoją poradnię online oraz działa w social mediach pod nazwą Więcej Niż Hormony

Na swoim instagramie @wiecejnizhormony zgromadziłam już ponad 34 tys. cudownych kobiet, gdzie codziennie wspólnie pracujemy nad równowagą hormonalną. Odczarowuję temat cyklu miesiączkowego w postach, live’ach czy wymieniając wiadomości prywatne.

Na co dzień pracuję online z pacjentkami (moimi „dziewczynami”) z zaburzeniami cyklu miesiączkowego i płodności, wykorzystując dietę, suplementację, analizę cyklu miesiączkowego, wyników badań oraz zmiany w stylu życia.

W swojej pracy kładę też duży nacisk na normalne podejście do jedzenia. Wierzę, że odżywianie wspierające hormony nie polega na trzymaniu „czystej michy” a jedzenie to coś więcej niż kalorie.

Kupuję kurs ogarniam swój cykl

399 ZŁ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kurs jest w formie wideo i prezentacji oraz pdf-ów dołączonych do lekcji.

Informacje zdobyte o tym jak dbać o swoje ciało i jak działa organizm kobiety będą dla Ciebie przydatne nawet jeśli bierzesz tabletki antykoncepcyjne lub zwłaszcza wtedy jeśli zamierzasz je odstawić.

Otrzymujesz dożywotni dostęp do kursu oraz wszystkich jego aktualizacji.

Dołożę wszelkich starań, żeby wszystko o czym będę mówić przedstawiać w jak najprostszy sposób – często graficzny. Slajdy przepełnione nudnym tekstem? To nie u mnie 😉