Koniec promocji -300 zł za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Naturalnie Cykliczna

z Kasią @więcejniżhormony

Dołącz do ponad 500 kobiet,
które pozbyły się problemów z okresem
i pokochały swój cykl!

Chcesz okiełznać miesiączkę lub zajść w upragnioną ciążę?

Stań się częścią kobiecej rewolucji i odkryj MOC CYKLICZNOŚCI swojego ciała pod okiem doświadczonej konsultantki hormonalnej.

Tak, by Twój okres w końcu przestał być problemem, a stał się przyjemnością!

Czy nie byłoby fajnie gdyby osiągnięcie przyjemnych i regularnych cykli było proste?

Budzisz się rano pełna energii, w świetnym nastroju, bo wiesz, że jesteś w trakcie owulacji. Z lekkością odpuszczasz listę zadań do zrobienia i idziesz na relaksujący spacer.

Gdy patrzysz w kalendarz, czujesz wolność. Wiesz, jak najlepiej cieszyć się życiem w każdej z faz Twojego cyklu. W duchu uśmiechasz się na myśl o owulacji czy miesiączce, bo widzisz jak piękne są to elementy Twojego życia.

Jesteś świadoma swojej płodności i dokładnie wiesz, jak zajść w ciążę lub jej zapobiec, w naturalny sposób, z pełnym zaufaniem do swojego ciała.

Z tym że... to tak nie wygląda, prawda?
Naturalnie Cykliczna - Ureguluj hormony
Witaj w hormonalnym świecie!

Świecie, który może być dla Ciebie okazją do poznania siebie, rozwoju i przetransformowania całego życia.

Ale na początku ten świat może być trochę… straszny.

Pewnie przeglądasz czasem Instagrama czy TikToka i zastanawiasz się jak to jest, że wszystkie kobiety wokół mają zdrowe odżywianie w małym paluszku, idealne ciała, idealne włosy i są super-systematyczne we wszystkim, co robią.

To, czego nie widać na takich profilach, to gorsze dni, których te osoby też doświadczają. A nieraz też problemy z cyklem, o których nie mówią, świecąc kaloryferem, reklamując “rewolucyjne suplementy” i odmawiając sobie kolejnych posiłków…

Naturalnie Cykliczna - hormonalny swiat

Ale tu nie chodzi o to, żebyś zaciskała zęby.

MOC i PRZYJEMNOŚĆ z Twojego cyklu
zaczynają się od zrozumienia go.
I za każdym razem, gdy Twoje objawy wracają jak bumerang, masz ochotę rzucić wszystko w cholerę i pogodzić się z faktem, że widocznie lekarz miał rację i “taka Pani uroda”.

Gdzieś z tyłu głowy czujesz jednak, że musi istnieć rozwiązanie, żeby ogarnąć cykle w prostszy, szybszy sposób.

Bez zaciskania zębów i przepychania czegokolwiek na siłę.

I wiesz co? Masz rację!

Istnieje jeden sprawdzony sposób, który przeniesie Cię na kolejny etap Twojego zdrowia.

Nie super-najnowsze-modne diety, które każdy promuje. Nie drogie suplementy od celebrytów. Zdecydowanie nie zaciskanie zębów i przepychanie na siłę zdrowych nawyków.

Różnica między Tobą a kobietami, które faktycznie mają uregulowane hormony, nie jest taka, że one mają cykle jak w zegarku i zawsze idealne miesiączki.

Różnica jest taka, że one dokładnie rozumieją SYGNAŁY, jakie wysyła im ciało. Są świadome tego, co się z nimi dzieje i co robić gdy dany objaw się pojawi.

Ty także potrzebujesz tylko zrozumieć, o co chodzi w Twoim cyklu i nauczyć się żyć w zgodzie z jego prawdziwą naturą…
Cyklicznie!
Jak życie bez zwracania uwagi na Twój cykl powstrzymuje Cię od regularnych, lekkich miesiączek i owulacji?
Zdrowe odżywianie wydaje Ci się trudne i wymaga od Ciebie zaciskania zębów, a i tak kończy się zjedzeniem całej tabliczki czekolady na raz.
Twoje objawy się zaostrzają (nieregularne, bolesne miesiączki, PCOS, endometrioza, PMS czy migreny) i nie masz już zielonego pojęcia, co Ci pomaga, a co nie.
Twoja pewność siebie i poczucie sprawczości leżą. Nie jesteś w stanie utrzymać żadnego zdrowego nawyku na dłużej.
Masz mało energii i jesteś wiecznie wyczerpana. Niezależnie od tego, ile się wyśpisz – i tak ciągle Ci mało.
Masz problem z zajściem w ciążę. Staracie się o dziecko już od jakiegoś czasu i… dalej jedna kreska na teście.
Masz wrażenie, że tyjesz z powietrza i pasuje do Ciebie określenie “co se schudnę, to se przytyję”, mimo, że nie jesz wcale aż tak dużo.
Jesteś zmęczona pracą i obowiązkami domowymi. Nie umiesz się zorganizować i ciężko Ci być produktywną, bo zwykle nic Ci się nie chce.
Twoje dni płodne są zagadką – nie chcesz brać tabletek anty, ale też boisz się zajść w ciążę i nie wiesz, jak się zabrać do naturalnych metod.
A co się stanie, gdy zaczniesz żyć w zgodzie z Twoją cykliczną naturą?
"Każdej koleżance polecam twoje produkty, bo działają."
Kurs jest świetny, jasno mówisz o tym co się dzieje podczas całego cyklu - każdy może to z rozumieć. Mnóstwo informacji. Świetne przepisy, podpowiedzi jak bilansować posiłek i jak jeść i co jeść, żeby było lepiej - to działa! Lekcje mocy - świetnie było się zobaczyć na zoom na żywo ❤️ każdej koleżance polecam twoje produkty, bo działają ❤️ wiem co robić, żeby było lepiej i jakie badania, co zrobić żeby owulacja była lepsza i jak zajść w ciąże - kurs jest przejrzysty, a materiały do wydrukowania i tabelka - mistrzostwo.
Zosia
"Podoba mi się to, że nie ma tutaj presji pt. absolutnie zakazane jest XYZ"
Ten kurs to jest MAGIA! Uwielbiam go słuchać (wracam do lekcji cyklicznie), jest to moment tylko dla mnie, takiego wytchnienia w kobiecej energii (Kasiu, masz niesamowity głos <3). Podoba mi się logiczne ustrukturyzowanie kursu (opis taki "biologiczny", energia fazy i potem konkret, o co zadbać, łącznie z suplementacją i żywieniem). Podoba mi się kompleksowość (od aspektów psychologiczno-energetycznych, przez biologiczne, dietetyczne, sportowe, suplementacyjne). Podoba mi się to, że nie ma tutaj presji pt. "absolutnie zakazane jest XYZ, a bez ABC to Twoje hormony w ogóle zwariują". Do tego materiały dodatkowe - ebook, karta obserwacji.
Ola
"Dzięki Naturalnie Cyklicznej czuję, że jestem wreszcie na właściwej ścieżce aby przywrócić miesiączkę."
Polecam każdej kobiecie ten cudowny kurs, przede wszystkim za ogrom użytecznej, konkretnej wiedzy bez tzw. ,, lania wody ". Wszystkie zagadnienia, problemy tłumaczone są prosto, przyjemnie ale i niezwykle profesjonalnie. Podczas przerabiania kursu czas płynął szybko, nawet nie zauważyłam kiedy, a już skończyłam cały kurs ! Atmosfera jest niesamowicie ciepła, domowa, bezstresowa można się czuć jak u przyjaciółki Dzięki Naturalnie Cyklicznej czuję, że jestem wreszcie na właściwej ścieżce aby przywrócić miesiączkę i mam odpowiednią dawkę wiedzy jak funkcjonować podczas następnych cykli.
Wiktoria
Previous slide
Next slide

Twoje miesiączki są regularne, lekkie i przyjemne

Czujesz energię do działania i z chęcią realizujesz swoje cele i pasje

Poprawiasz swoją płodność, dzięki czemu możesz łatwiej zajść w ciążę (jeśli chcesz)

Poprawiasz swoje relacje z bliskimi Ci osobami

Jesteś bardziej produktywna i masz lepszą koncentrację

Czujesz większą pewność siebie, towarzyszy Ci poczucie sprawczości

Tracisz na wadze, zwiększasz ją lub stabilizujesz (jeśli chcesz)

Jesteś pozytywnie nastawiona do siebie i do życia

Jedyne, czego potrzebujesz, by tak się stało, to poznanie swojego ciała i jego prawdziwych potrzeb, a następnie czerpanie mocy z Twojego cyklu i życie w zgodzie z nim!
Przedstawiam Ci
Naturalnie Cykliczna
Naturalnie Cykliczna - Główny mockup 1

To kompleksowy kurs online, który sprawi, że Twój okres wreszcie przestanie być problemem, a stanie się przyjemnością.

W Naturalnie Cyklicznej nauczysz się praktycznych strategii hormonalnych, przyjrzysz się każdemu aspektowi swojego cyklu, zrozumiesz go na głębokim poziomie i zaczniesz czerpać z niego MOC.

Każdy moduł krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces, który sama przeszłam, by mój cykl stał się dla mnie źródłem zdrowia i… radości!

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz interesować się hormonami i cyklem, czy
“siedzisz” w tym od dawna – Naturalnie Cykliczna doda Ci siły, pewności siebie i pomoże odblokować niesamowity potencjał Twojego cyklu. Tak, by w końcu żyło Ci się przyjemniej, pełniej i radośniej!

Oto, co otrzymujesz, dołączając do Naturalnie Cyklicznej
6 modułów kursowych z natychmiastowym dostępem
Roczny dostęp do praktycznych nagrań z konkretnymi strategiami hormonalnymi, dzięki którym krok po kroku opanujesz swój cykl.
Workbooki & ćwiczenia Naturalnie Cykliczne
Praktyczne PDFy, checklisty i inne materiały do druku, dzięki którym bez trudu wdrożysz w życie wszystko, czego nauczyłaś się w kursie.
Naturalnie cykliczna - workbooki 1
Naturalnie cykliczna - Fam 1
Szkolenie z metody FAM (Fertility Awareness Method)
Metoda objawowo-termiczna, dzięki której nauczysz się monitorować swoją płodność z 98% skutecznością potwierdzoną badaniami – żeby zajść w ciążę lub jej zapobiec.
Przepisy, listy produktów na każdą fazę cyklu
Listy super-foods na każdą fazę cyklu miesiączkowego razem z przykładami przepisów na przepyszne dania z ich wykorzystaniem – żeby ułatwić Ci odżywianie w zgodzie z cyklem.
Naturalnie cykliczna - checklisty 2
Naturalnie cykliczna - Cykliczny planer 1
Planer cyklu i szkolenie z Google Calendar
Pierwszy w Polsce planer cyklu do druku oraz szkolenie z cyklicznego wykorzystania Google Calendar, dzięki któremu produktywność stanie się łatwiejsza, a Ty z lekkością wdrożysz rady z kursu.
Kopa motywacyjnego i prosty język
Ogrom motywacji dzięki temu, że kurs wyjaśni Ci najbardziej skomplikowane rzeczy w najprostszy możliwy sposób. Normalnym językiem, w towarzystwie przepięknych prezentacji.
A oprócz tego…

Dostęp do kursu na 12 miesięcy, dzięki czemu możesz wracać do niego wiele razy – w miarę jak Twoje cykle ewoluują (+ przerabiać go w swoim tempie!)

Przyjazny widok platformy kursowej z poziomu telefonu lub tabletu, dzięki czemu możesz wygodnie odtwarzać materiały, gdziekolwiek jesteś.

Materiały do druku w formie, która nie zje Ci całego zapasu tuszu do drukarki.

Dołącz do kompleksowego treningu z cyklicznego życia

Sprawdź, jak poszczególne moduły doprowadzą Cię do zrozumienia Twojego ciała i czerpania przyjemności z Twojego cyklu!

Naturalnie cykliczna - moduł 1

Moduł 1

Otwórz nowy etap

PRZETRANSFORMUJ SWOJE PRZEKONANIA I OTWÓRZ SIĘ NA NOWY ETAP W ŻYCIU

Po tym module:

I wiele więcej…

Moduł 2

Żyj cyklicznie: miesiączka

JUŻ NIGDY NIE SPOJRZYSZ NA MIESIĄCZKĘ SWOJĄ I INNYCH KOBIET TAK SAMO

Po tym module:

I wiele więcej…

Moduł 3

Żyj cyklicznie: faza folikularna i owulacja

WYKORZYSTAJ ENERGIĘ  DO WAŻNYCH DLA CIEBIE CELÓW 

Po tym module:

I wiele więcej…

Naturalnie cykliczna - moduł 4

Moduł 4

Żyj cyklicznie: faza lutealna
ZWOLNIJ, ZŁAP ODDECH I ZWRÓĆ SIĘ DO WEWNĄTRZ

Po tym module:

I wiele więcej…

Naturalnie cykliczna - moduł 5

Moduł 5

Zorganizuj się
CZYLI JAK LEKKO I CYKLICZNIE ŻYĆ W XXI WIEKU

Po tym module:

I wiele więcej…

Moduł 6

Używaj FAM i śledź cykl
POZNAJ METODĘ ŚLEDZENIA CYKLU, BY ZAJŚĆ W CIĄŻĘ LUB JEJ ZAPOBIEC

Po tym module:

I wiele więcej…

Ale to nie wszystko!

Żeby upewnić się, że wyniesiesz z Naturalnie Cyklicznej jak najwięcej, przygotowałam dla Ciebie bezcenne bonusy.

BONUS 1
NAGRANIA Z 4-TYGODNIOWEGO TRANSFORMUJĄCEGO WYZWANIA NA ŻYWO

Dołączając teraz do kursu, otrzymujesz dostęp do nagrań z 4-tygodniowego wyzwania, dzięki któremu od razu wystartujesz z kursem i otworzysz nowy, cykliczny etap w Twoim życiu. Podczas wyzwania poznasz podstawowe zasady cyklicznego życia, a ja pomogę Ci przepracować najtrudniejsze dla Ciebie tematy w obrębie Twojego cyklu. Tak, żebyś jeszcze szybciej zobaczyła efekty!

Naturalnie Cykliczna - kręgi kobiet
Wartość:
BEZCENNE!
Jak wyzwanie Ci pomoże?
I więcej…
BONUS 2
MODUŁ: PRZYGOTOWANIE DO CIĄŻY
Dzięki wdrożeniu wskazówek z bonusowego modułu przygotujesz się do ciąży i zwiększysz szansę na zajście w nią naturalnie – niezależnie, ile razy słyszałaś, że to niemożliwe lub szanse są małe.
Wartość:
BEZCENNE!

Nauczę Cię, na co jeszcze (poza tym, co wiesz z poprzednich modułów) – zwracać uwagę w suplementacji czy odżywianiu, żeby wspierać:

I wiele więcej…

Naturalnie Cykliczna - ciąża

Dowiesz się też, co ja zrobiłam, by zajść w zdrową ciążę po 2 miesiącach starań.

Jak wskazówki z bonusowego modułu Ci pomogą?
I więcej…
A jeśli się jeszcze nie znamy to…

Cześć! Mam na imię Kasia i… wiem jak to jest być w hormonalnym chaosie.

Przez ponad 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, które “pomagały mi” okiełznać bolesne miesiączki.

Po drodze do równowagi przeżyłam hormonalne.. piekło. Endometrioza, nieregularne cykle, torbiele, PMS, bolesne miesiączki (omdlenia, wymioty) i wiele więcej.
Cześć! Mam na imię Kasia i… wiem jak to jest być w hormonalnym chaosie.

Przez ponad 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, które “pomagały mi” okiełznać bolesne miesiączki.

Po drodze do równowagi przeżyłam hormonalne.. piekło. Endometrioza, nieregularne cykle, torbiele, PMS, bolesne miesiączki (omdlenia, wymioty) i wiele więcej.

Wiem, jak to jest odbijać się od gabinetu do gabinetu, słysząc tylko “taka Pani uroda, wszystko jest w porządku”.

Kasia Profilowe 2
I pomimo wielu błędów, które sama popełniłam, teraz:
Kasia Kożuch

Jako mgr farmacji, dietetyczka kliniczna, specjalistka medycyny funkcjonalnej i holistic coach pomogę Ci zrozumieć Twoje ciało i nauczyć się żyć w zgodzie z Twoją prawdziwą, cykliczną naturą. Dzięki temu równowaga hormonalna pojawi się naturalnie.

Pomogłam już tysiącom kobiet takim jak Ty (i ja) kompletnie zmienić spojrzenie na swoje hormony i uregulować je.

Cykle miesiączkowe to nie jest najważniejsza rzecz na świecie, ale wierzę, że razem możemy rozpocząć kobiecą rewolucję i być częścią czegoś WIĘKSZEGO.

Bo od tego zaczyna się zdrowie u każdej kobiety.
Dołącz do ponad 500 kobiet, które pozbyły się problemów z okresem i zaczęły czerpać MOC ze swojego cyklu!
życie w zgodzie z cyklem
życie w zgodzie z cyklem
Stań się częścią kobiecej rewolucji i zacznij nowy etap w swoim życiu!
Naturalnie Cykliczna - Główny mockup 1
MEGA promocja -300 zł na kurs Naturalnie Cykliczna trwa jeszcze:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kurs Naturalnie Cykliczna

899
499 Cena obowiązuje do 17 lipca 2024 do północy, a potem wzrośnie do 599 zł.
Cena regularna: 899 zł, będzie obowiązywać od 30 lipca 2024.
 • 6 modułów kursowych z natychmiastowym dostępem
 • Workbooki & ćwiczenia Naturalnie Cykliczne
 • Szkolenie z metody FAM (Fertility Awareness Method)
 • Przepisy, listy produktów na każdą fazę cyklu
 • Planer cyklu i szkolenie z Google Calendar
 • BONUS: Nagrania z 4-tygodniowego transformującego wyzwania na żywo
 • BONUS: Moduł: Przygotowanie do ciąży
Promocja

Kurs Naturalnie Cykliczna

899
599 Cena obowiązuje do 29 lipca 2024 do północy.
Cena regularna: 899 zł
 • 6 modułów kursowych z natychmiastowym dostępem
 • Workbooki & ćwiczenia Naturalnie Cykliczne
 • Szkolenie z metody FAM (Fertility Awareness Method)
 • Przepisy, listy produktów na każdą fazę cyklu
 • Planer cyklu i szkolenie z Google Calendar
 • BONUS: Nagrania z 4-tygodniowego transformującego wyzwania na żywo
 • BONUS: Moduł: Przygotowanie do ciąży
Promocja
Formy płatności
Oto krótka przypominajka, co otrzymujesz
w Naturalnie Cyklicznej:
6 modułów kursowych z natychmiastowym dostępem
Roczny dostęp do praktycznych nagrań z konkretnymi strategiami hormonalnymi, dzięki którym krok po kroku opanujesz swój cykl.
Naturalnie cykliczna - workbooki 1
Workbooki & ćwiczenia Naturalnie Cykliczne
Praktyczne PDFy, checklisty i inne materiały do druku, dzięki którym bez trudu wdrożysz w życie wszystko, czego nauczyłaś się w kursie.
Naturalnie cykliczna - Fam 1
Szkolenie z metody FAM (Fertility Awareness Method)
Metoda objawowo-termiczna, dzięki której nauczysz się monitorować swoją płodność z 98% skutecznością potwierdzoną badaniami – żeby zajść w ciążę lub jej zapobiec.
Naturalnie cykliczna - checklisty 2
Przepisy, listy produktów na każdą fazę cyklu
Listy super-foods na każdą fazę cyklu miesiączkowego razem z przykładami przepisów na przepyszne dania z ich wykorzystaniem – żeby ułatwić Ci odżywianie w zgodzie z cyklem.
Naturalnie cykliczna - Gcal 1
Planer cyklu i szkolenie z Google Calendar
Pierwszy w Polsce planer cyklu do druku oraz szkolenie z cyklicznego wykorzystania Google Calendar, dzięki któremu produktywność stanie się łatwiejsza, a Ty z lekkością wdrożysz rady z kursu.
Kopa motywacyjnego i prosty język!
Ogrom motywacji dzięki temu, że kurs wyjaśni Ci najbardziej skomplikowane rzeczy w najprostszy możliwy sposób. Normalnym językiem, w towarzystwie przepięknych prezentacji.
A oprócz tego…

Dostęp do kursu na 12 miesięcy, dzięki czemu możesz wracać do niego wiele razy – w miarę jak Twoje cykle ewoluują (+ przerabiać go w swoim tempie!)

Przyjazny widok platformy kursowej z poziomu telefonu lub tabletu, dzięki czemu możesz wygodnie odtwarzać materiały, gdziekolwiek jesteś.

Materiały do druku w formie, która nie zje Ci całego zapasu tuszu do drukarki.

Zacznij w pełni wykorzystywać potencjał swojej cykliczności i raz na zawsze pozbądź się problemów z okresem!

Naturalnie Cykliczna to nie jest kolejny nudny, skomplikowany kurs z dziwnym, naukowym językiem. To kurs, który jest nastawiony na praktykę, dzięki czemu bez trudu wykorzystasz go w SWOIM prawdziwym życiu.

Moje podejście działa niezależnie, z jakiego etapu startujesz. Nawet jeśli wydaje Ci się, że o hormonach nie wiesz nic, lub… że wiesz już o nich wszystko. Możesz wielokrotnie wracać do kursu, za każdym razem odkrywać w nim nowe rzeczy i rozwijać się przez cały czas.

Uwaga: nie będę ściemniać, że zmiana nie będzie wymagać od Ciebie żadnego wysiłku. Będzie – ale realne efekty, jakie zobaczysz w swoim życiu, są go w 100% warte.

Razem ze mną popracujesz nad zdrowymi, pełnymi magii i mocy cyklami. Otrzymasz praktyczne, codzienne zadania, inspiracje i kopniaki motywacyjne. A to wszystko z moimi najszczerszymi intencjami i wiarą w Ciebie.

Bo wiem, że nowy etap życia i cykle pełne kobiecej mocy są dla Ciebie możliwe. 
Tak, jak były możliwe dla ponad 500 kobiet, które mi już zaufały:
“Moja wiedza jest bardziej usystematyzowana”
Podanie bardzo konkretnych rozwiązań, proste instrukcje postępowania, dodatkowe materiały. Wcześniej czerpałam informacje z podcastów i Instagrama, teraz czuję, że moja wiedza jest bardziej usystematyzowana. Wiem, co mogę poprawić 🙂

Ola

“Najbardziej podobało mi się zapewnienie że nie jestem w czarnej d***e”
Czuje się oświecona w wielu kwestiach, połączyłam kropki, czuję że jestem na dobrej drodze do równowagi, choć jeszcze sporo pracy przede mną. Najbardziej podobało mi się zapewnienie że nie jestem w czarnej d***e i że większość a może i wszystko w czym widziałam problem DA SIĘ naprawić /zaopiekować.

Ala

Zdrowe, przyjemne cykle nie są dla wybranych, a dla tych, które je wybierają!
To Twoja decyzja.

Wiem, że ta ścieżka może wydać Ci się trochę… osamotniona. Być może nie masz wokół siebie nikogo, z kim mogłabyś porozmawiać szczerze o swoich zmaganiach z cyklem miesiączkowym.

Ja nie miałam nikogo! A na pewno nikogo, kto tak naprawdę rozumiałby, przez co przechodzę…

A może masz w swoim otoczeniu znajome z problemami hormonalnymi, ale one wybierają “tradycyjną” drogę działania objawowego (np. branie tabletek anty) i nie rozumieją, dlaczego Ty tego nie chcesz (uwaga – każda kobieta ma pełne prawo korzystać z tabletek anty i nie jest przez to gorsza/lepsza!).

Niezależnie w jakiej sytuacji jesteś – dobrze trafiłaś.

Ja Cię rozumiem.

Kobiety, które są już w Naturalnie Cyklicznej CIĘ ROZUMIEJĄ.

Czas na cykle, które naprawdę Ci się należą.

Do których masz pełne prawo. Transformując swoje podejście i swoje zdrowie – zapoczątkujesz reakcję łańcuchową i razem zmienimy świat.

Nie jesteś beznadziejnym przypadkiem.

Jesteś pięknym przypadkiem.

Jesteś wystarczająco dobra.

Jesteś wystarczająco mądra.

Możesz mieć zdrowe i przyjemne cykle.

I nie musisz przechodzić przez to wszystko sama.
Zapraszam Cię do tej podróży razem ze mną i z innymi kobietami podobnymi do Ciebie i do mnie.

To Twój czas. Jesteś gotowa.

Najczęściej zadawane pytania

Być może nadal jesteś nieco sceptyczna, przestraszona lub pojawił się w Tobie niepokój dotyczący dołączenia do kursu. To w 100% normalne, a ja z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. 🙂

Sprawdź, o co najczęściej pytają mnie kobiety, które rozważają dołączenie do Naturalnie Cyklicznej.

Jak najbardziej. Nawet jeśli niedawno zaczęłaś miesiączkować – to fantastyczny czas, żeby pogłębić świadomość swojego cyklu i tego, jak możesz go wspierać! Z mojego doświadczenia wynika, że większość zaburzeń hormonalnych ma swoje początki właśnie w czasach nastoletnich.

Nie potrzebujesz poświęcać na to dużo czasu. Sama decyzja, że chcesz dołączyć do kursu i zmiana perspektywy na cykl miesiączkowy sprawią, że od razu zaczniesz postrzegać swoje życie inaczej.

W kursie nie chodzi o to, żebyś na jednym wdechu obejrzała i pobrała wszystkie materiały, a od kolejnego cyklu miesiączkowego wdrożyła każdą radę od A do Z… 

Ty jesteś najważniejsza. W dbaniu o swój cykl miesiączkowy chodzi o to, żebyś Ty się dobrze czuła. Nie o to, żebyś odhaczała kolejne rzeczy do zrobienia i nakładała na siebie presję.

Lekcje są krótkie i konkretne, moduły są podzielone na każdą fazę cyklu miesiączkowego. Stąd Twój każdy kolejny cykl będzie okazją do wypróbowania nowej strategii z kursu, a każdy dzień – do obserwacji i poznania siebie jeszcze lepiej.

Praca z kursem może wyglądać tak, że przerabiasz jedną lekcję na tydzień, a może wyglądać tak, że przerabiasz jedną lekcję na dzień. Ty decydujesz.

Jak najbardziej! O ile kurs jest fantastycznym przygotowaniem do ciąży – bo wspiera płodność – o tyle płodność (owulacja) jest podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia każdej kobiety. Niezależnie, czy chcesz zajść w ciążę teraz, za rok, za 5 lat, czy nigdy.

Tak, kurs Naturalnie Cykliczna może być pomocny w przypadku braku miesiączki. Warto szczególnie przyjrzeć się modułowi nr 2 (Żyj cyklicznie: miesiączka).

Jeśli zdecydujesz dołączyć się do kursu Naturalnie Cykliczna – brak miesiączki nie wyklucza Cię z cyklicznego życia. Poznasz strategię, dzięki której nadal będziesz mogła żyć w zgodzie z cyklem, pomimo jego braku. 😉

Zadbanie w okresie przedmenopauzalnym o życie cykliczne na pewno sprawi, że menopauza będzie dla Ciebie łagodniejsza. 

Jednocześnie – gdy Twoje cykle zanikną – to od Ciebie zależy, czy nadal chcesz wykorzystywać wskazówki zawarte w kursie, by żyć cyklicznie, czy nie.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie. 🙂

Tak, tak i jeszcze raz tak! Kurs jest genialnym wsparciem płodności, a dodatkowy, bonusowy moduł o ciąży rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości.

Z kursu dowiesz się, co w pierwszej kolejności zrobić po zajściu w ciążę. Poza tym rady z kursu  –  które przygotowują do ciąży  – będą w głównej mierze aktualne w momencie, gdy w nią zajdziesz.

Przy karmieniu piersią, pracy zmianowej czy wstawaniu do dziecka/dzieci w nocy, śledzenie cyklu może być utrudnione – ale nie jest niemożliwe.

Jeśli Twoje miesiączki przy karmieniu w ogóle się nie pojawiają lub pojawiają się sporadycznie, możesz skorzystać z porad w kursie, jak żyć cyklicznie, gdy miesiączki nie ma.

Dodatkowo w module o FAM – Fertility Awareness Method poruszam temat karmienia piersią i monitorowania temperatury i śluzu.

Wszystkie przepisy obiadowe zawierają mięso, natomiast większość pozostałych (przekąski, napoje, śniadania) – nie. Mogą natomiast zawierać produkty odzwierzęce typu jaja, żelatyna, kolagen, nabiał.

Uważam, że jedzenie mięsa jest bardzo ważne dla gospodarki hormonalnej, natomiast ostateczny wybór jest zawsze Twój – i jeśli chcesz, możesz zamienić mięso na strączki. Nie uważam jednak, że tą drogą osiągniesz tak samo dobre efekty jak jedząc mięso.

Większość informacji w Naturalnie Cyklicznej jest nowa. Oczywiście część będzie się pokrywać (potrzebujemy powtórki podstaw z przebiegu cyklu). Natomiast ja sama stale zdobywam nowe informacje, dokształcam się, edukuję, żeby w każdym kolejnym kursie przekazywać Ci jeszcze lepsze i trafniejsze porady.

Kurs Naturalnie Cykliczna to wielomodułowy kurs pełen konkretnej wiedzy podanej w przystępnej formie. Do tego bonusy, obszerne e-booki i nagrania transformujących spotkań. Cena jest adekwatna do zawartości. 

Kurs to inwestycja na całe życie. Wyobraź sobie, że dostajesz od kogoś pełną instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez całe Twoje życie – tak, byś była zdrowa. Jak teraz widzisz wartość takiej wiedzy? Poza tym wskazówkami z kursu możesz podzielić się z koleżanką, córką, innymi kobietami z Twojego otoczenia. 

Dodatkowo cena kursu jest porównywalna do 3 wizyt u lekarzy po 10 minut – a wiedza, jaką uzyskałaś z takiej wizyty jest nieporównywalna do tego, co otrzymasz w kursie.

W perspektywie roku kurs w cenie regularnej będzie kosztował Cię… 2,46 zł/dzień. 😉

Nadal masz pytania?

Nie pozwól, żeby to powstrzymywało Cię przed podjęciem decyzji!

Napisz na adres: kontakt@wiecejnizhormony.pl, a otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.