Uregulowanie hormonów to nie walka ze swoim ciałem.

To Twoja szansa na pełne spokoju i radości życie!

Moja misja

Chcę, by tysiące kobiet doświadczyło równowagi hormonalnej – energii, bezbolesnych miesiączek, płodności, regularnych cykli i pokochało swoją kobiecą stronę, zamiast doświadczania frustracji, niepokoju i poczucia braku kontroli nad swoim ciałem. Chcę by doświadczyły tego, że uregulowanie hormonów to nie walka ze swoim ciałem, a szansa na pełne spokoju i radości życie!

Jak ją realizuję?

45 tysięcy kobiet. Tyle każdego dnia korzysta z moich narzędzi. Przeprowadziłam kilkaset konsultacji, dzięki którym kobiety odzyskały kontrolę nad swoim ciałem i wewnętrzny spokój. Uregulowały swoje hormony i osiągnęły cele – mają regularne miesiączki, piękną cerę i dużo energii. Dołącz do nich i Ty!

Mam na imię Kasia i jestem ekspertką hormonalną.

Jestem mgr farmacji, dietetyczką kliniczną, holistic coach i specjalistką medycyny funkcjonalnej.

Pomogę Ci uregulować hormony, żebyś mogła cieszyć się w pełni swoim życiem!

Jeśli nie czujesz się dobrze…. Czujesz, że coś jest nie tak z Twoimi hormonami.

 

Być może odwiedziłaś już wielu lekarzy, specjalistów i odbiłaś się od ściany.

 

Twoje objawy zostały zbagatelizowane i skwitowane “Taka Pani uroda”, “wyniki w normie, nic Pani nie jest” lub dostałaś receptę na tabletki antykoncepcyjne, Duphaston czy Bromergon, których nie chcesz brać.

 

Jednocześnie nadal nie wierzysz, że to jest Twoje jedyne wyjście. Szukasz dróg do tego, żeby naturalnie uregulować hormony, żebyś wreszcie mogła mieć w życiu spokój, oddech, radość i luz. Starasz się.

 

Walczysz o siebie i szukasz skutecznych rozwiązań, które naprawdę Ci pomogą!

 

lub…

Od lat bierzesz antykoncepcję hormonalną, którą otrzymałaś na “uregulowanie hormonów” lub po prostu jako antykoncepcję.

 

Nie byłaś świadoma tego, że cykl miesiączkowy jest potrzebny dla pełnego zdrowia kobiet i że tabletki mogą szkodzić.

 

Chcesz odstawić tabletki lub już to zrobiłaś, ale boisz się. Nie wiesz.. co dalej? Wiesz, że lata przyjmowania tabletek mogły Ci zaszkodzić i obawiasz się, że po ich odstawieniu wszystko wróci.

 

Innymi słowy jest to dobry moment na:

  • dokładne przenalizowanie Twojej sytuacji hormonalnej i wyznaczenie jasnych celów
  • określenie kluczowych obszarów działań i strategii do Twojej obecnej sytuacji
  • stworzenie skutecznego planu działania i połączenie go z Tobą, Twoimi potrzebami i celami oraz wynikami badań

Skorzystaj z możliwości i…

Umów się na 90-minutową rozmowę ze mną!

Dzięki niej będę mogła:

  1. Przeanalizować Twoją sytuację zdrowotną
  2. Zobaczyć jakie kroki trzeba podjąć, żebyś mogła uregulować hormony i osiągnąć swoje cele
  3. Sprawdzę czy i jak mogę Ci pomóc jak najszybciej je osiągnąć

Cena konsultacji wynosi 800 PLN/ 150 GBP

Po dokonaniu płatności prześlij proszę potwierdzenie na adres kasia@wiecejnizhormony.pl

 

 

Po zapisie otrzymasz ode mnie listę pytań o to co obecnie stanowi problem w Twoim zdrowiu i jakie cele chcesz osiągnąć.

Odpowiedzi na te pytania, pomogą mi zapoznać się z Twoją sytuacją i odpowiednio przygotować się na nasze spotkanie.


Jeśli zdecydujemy się dalej współpracować, koszt konsultacji odejmiemy od kwoty programu mentoringowego.

Jeśli współpracy nie podejmiemy, wyjdziesz z planem i informacją co potrzebujesz zrobić, by zrealizować swoje cele!

Pamiętaj, że w uregulowaniu hormonów nie chodzi o walkę ze swoim ciałem, ale o możliwość życia pełnego spokoju, radości, luzu i tego co sprawia Ci przyjemność!

Kim jestem?

Specjalistka w zakresie zaburzeń cyklu miesiączkowego u kobiet. Mgr farmacji, dietetyczka kliniczna, w trakcie certyfikacji z medycyny funkcjonalnej. Jednak przede wszystkim jestem normalną kobietą, ceniącą sobie spokój, równowagę, radość z życia. Uwielbiam spacery, zachody słońca, kakao, Outlandera i mojego kota Ugiego. Fascynuje mnie wszystko co związane z hormonami, cyklicznością, kobiecością (zarówno pod kątem czysto fizjologicznym jak i duchowym). W pracy z kobietami 1:1 oraz podczas spotkań online (kursy, webinary), pomagam rozwiązać problemy z płodnością, PCOS, nieregularnym, bolesnym miesiączkowaniem, FHA (zanikiem miesiączki) czy przygotowaniem do ciąży.

Opinie klientek

Dziękuję Ci Kasiu za to, że nie zawiodłam się na tej mojej “ostateczności”. Współpraca z Tobą bezpośrednio przyczyniła się do tego efektu. Zawsze w sercu będę czuć ogromną wdzięczność i szczęście z faktu, że do Ciebie trafiłam.

Mówiono mi, że nie łatwo będzie mi zajść w ciążę. Pół roku wdrażania w życie większości Twoich rad. Poznanie samej siebie, dzięki Tobie i dziś zdarzył się cud! Jestem w ciąży! Dziękuję Kasiu, że dzielisz się ogromną wiedzą z nami. Powinnaś być mentorką Kobiet.

Kasiu, dziś rano nadszedł dzień, na który tak bardzo czekałam! Dużo przepłakanych nocy dziś zastąpiły łzy szczęścia. Moja miesiączka powróciła i oby została już na zawsze! Bardzo dziękuję Ci za konsultację, za rady, za wsparcie bo rozmowa z Tobą bardzo podniosła mnie na duchu.

Jestem po Twoim webinarze “Jak bezpiecznie odstawić tabletki antykoncepcyjne” i mija 3 miesiąc od odstawienia AH. Cykle trwające 29-30 dni, bezbolesna miesiączka trwająca 5 dni max (przed AH było to ponad 7 dni), bezobjawowy PMS, super samopoczucie, poprawa stanu cery, ogólnie żałuję, że trafiłam na Ciebie tak późno.

Jestem po wizycie u lekarza, który potwierdził ciążę. To początek 6 tygodnia. Dziękuję Ci bardzo za konsultację. Szkoda, że nie trafiłam na Ciebie wcześniej. Gdyby lekarze mieli taką wiedzę i podejście, to byłoby o wiele lepiej.

Po otrzymanej suplementacji pojawiła się miesiączka od zaprzestania brania tabletek antykoncepcyjnych. Dziękuję bardzo za pomoc!

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.