Medytacja i afirmacje

wspierające Cię na drodze do równowagi hormonalnej

Czym jest medytacja?

Medytacja to skupienie uwagi na tu i teraz – na Tobie. To praktyka, która pozwoli Ci być bardziej świadomą swoich myśli i wejść w stan spokoju i odprężenia. Nawet wtedy, a raczej zwłaszcza wtedy – gdy Twój umysł jest niespokojny i czujesz się przytłoczona wieloma myślami.

Czym są afirmacje?

Afirmacje to powtarzanie wspierających zdań, przekonań, co pomaga poniekąd “przeprogramować” Twój umysł, by wspierał Cię w procesie zmiany – a nie w niej przeszkadzał oraz na skupianie się na tym co działa i  co  jest dla Ciebie dobre.

To nagrania, które stworzyłam z myślą o kobietach, które...

Praca nad równowagą hormonalną to coś więcej niż dieta i ćwiczenia.
Otwórz się na zmiany i bądź dla siebie wsparciem...

Afirmacje

12 minutowe nagranie zawiera 36 afirmacji, które będą Cię wspierać na drodze do równowagi hormonalnej i w zaakceptowaniu Twojej kobiecej natury. Afirmacje pomogą Ci przekierować uwagę i skupienie na tym co dobre i wspierające – a w efekcie zmiany będą przychodzić do Twojego życia w naturalny, piękny, spokojny i pełen miłości sposób. Otrzymujesz nagranie oraz PDF z afirmacjami.

19 zł

Medytacja

10 minutowe nagranie medytacji prowadzonej, w której wejdziesz w stan odprężenia i które pomoże Ci zaakceptować siebie i obdarzać się na co dzień większym wsparciem – by dbanie o swoje zdrowie i droga do równowagi hormonalnej była dla Ciebie pięknym, pełnym miłości i empatii doświadczeniem.

19 zł

38 zł

24 zł

DOSTĘP DO NAGRAŃ NA ZAWSZE

Otrzymujesz dożywotni dostęp do nagrań. Dzięki temu możesz wrócić do tych treści zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Co zyskasz dzięki nagraniom?

Co mówią Kobiety o pracy ze mną?

Kim jestem?

Kasia

Wspieram kobiety w drodze do równowagi hormonalnej i uregulowaniu cyklu miesiączkowego.

Z wykształcenia jestem mgr farmacji, dietetyczką kliniczną. Jestem w trakcie certyfikacji na Holistic Coach’a oraz Functional Medicine Practicioner. Stworzyłam kurs Ogarnij swój cykl!,  czy webinar Jak bezpiecznie odstawić tabletki antykoncepcyjne?

Na co dzień prowadzę swoją poradnię online oraz działam w social mediach pod nazwą Więcej Niż Hormony

Na swoim instagramie @wiecejnizhormony zgromadziłam już niemal 35 tys. cudownych kobiet, gdzie codziennie wspólnie pracujemy nad równowagą hormonalną. Odczarowuję temat cyklu miesiączkowego w postach, live’ach czy wymieniając wiadomości prywatne.

Na co dzień pracuję online z pacjentkami (moimi “dziewczynami”) z zaburzeniami cyklu miesiączkowego i płodności, wykorzystując dietę, suplementację, analizę cyklu miesiączkowego, wyników badań oraz zmiany w stylu życia.

W swojej pracy kładę też duży nacisk na normalne podejście do jedzenia. Wierzę, że odżywianie wspierające hormony nie polega na trzymaniu “czystej michy” a jedzenie to coś więcej niż kalorie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Medytacja trwa ponad 10 minut.

Afirmacje trwają 12 min.

Otrzymujesz również PDF z afirmacjami do samodzielnej praktyki.

Otrzymasz linki z dożywotnim dostępem do nagrań!

To tym bardziej znak, że skorzystasz na praktyce medytacji czy afirmacji 🙂

Nawet najbardziej niespokojny umysł da się choć trochę ujarzmić, by był dla Ciebie wspierający.