O summicie
Prelegentki
Program
Summit Kobieta w Równowadze - Logo poziome wersja 1
Bilety
Organizatorka
FAQ
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Kobieta w równowadze - Logo BIAŁE

Pierwszy w Polsce

bezpłatny Summit Kobieta w Równowadze
Zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę holistycznie
Dołącz do bezpłatnego wydarzenia online, wprowadź do swojego życia równowagę na wielu płaszczyznach i zacznij żyć pełnią swojej KOBIECOŚCI!

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatną wejściówkę na Summit

Czy choć 1 z tych punktów dotyczy Ciebie?
Masz problemy ze zdrowiem fizycznym i/lub psychicznym. Chcesz poprawić swój dobrostan, zainspirować się do zdrowych zmian w życiu i na nowo rozbudzić w sobie kobiecość.
Nie czujesz spełnienia w życiu. Masz poczucie, że żyjesz w ciągłym stresie i biegu. Brakuje Ci czasu, by zadbać o siebie. Masz dość zaciskania zębów, ciągłej walki i gonitwy.
Gubisz się w gąszczu (często sprzecznych) informacji o self-care od wielu ekspertek i “ekspertek”. Czujesz przytłoczenie tym, co MUSISZ lub POWINNAŚ robić, przez co tylko tracisz motywację i czujesz się gorzej.
Czujesz się osamotniona w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania związane z Twoim zdrowiem czy kobiecością. Brakuje Ci zrozumienia, wspierającego środowiska, sprawdzonego autorytetu.
Kobieta w równowadze - Logo BIAŁE
Weź udział w pierwszym w Polsce bezpłatnym Summicie Kobieta w Równowadze i zadbaj o swój dobrostan na wielu płaszczyznach!

Małymi krokami. Holistycznie. Bez presji. W zgodzie ze sobą. Skupiając się na tym, co “tu i teraz”.

Dlaczego warto?
Wiedza
Poznasz praktyczne tipy na poprawę Twojego dobrostanu od cenionych ekspertek z różnych obszarów self-care. Otrzymasz proste i konkretne wskazówki do zastosowania od zaraz, a dzięki możliwości zadawania pytań na żywo, także w Twoim konkretnym przypadku.
Summit Kobieta w równowadze - Wiedza
Inspiracja
Skonfrontujesz się z wyzwaniami, z którymi my, Kobiety, mierzymy się na co dzień. Otrzymasz masę inspiracji do ich przetransformowania i zmiany życia na zdrowsze, lepsze, spokojniejsze i szczęśliwsze.
Motywacja
Otrzymasz piękną dawkę motywacji, by zadbać o siebie i swoje potrzeby. Bez “KONIECZNIE MUSISZ” i “TEGO CI NIE WOLNO”. W atmosferze wzajemnej akceptacji i zrozumienia. Efekt? Nabierzesz wiatru w żagle i zaczniesz żyć pełnią swojej kobiecości.
Summit Kobieta w równowadze - Zrozumienie
Zrozumienie
Wymienisz się doświadczeniem z Kobietami, które przechodzą przez podobne problemy co Ty. Dzięki kontaktowi z innymi uczestniczkami Summitu oraz prelegentkami poczujesz się zrozumiana i otrzymasz wsparcie, jakiego do tej pory szukałaś.
Czym jest Summit Kobieta w Równowadze?

To aż 4-dniowe, bezpłatne wydarzenie online kierowane do wszystkich Kobiet, które pragną zadbać o swoje ciało, głowę i duszę na wielu płaszczyznach i w zgodzie ze sobą.

Summit Kobieta w Równowadze - mockup laptopa białe liście

Każdego dnia czekają na Ciebie inspirujące wystąpienia online ponad 20 prelegentek-ekspertek z zakresu self-care, których misją jest pomaganie innym Kobietom prowadzić życie zdrowe, spełnione i pełne życzliwości dla samej siebie.

Podczas Summitu otrzymasz masę praktycznej wiedzy, inspiracji oraz wsparcia ze strony ekspertek oraz innych uczestniczek wydarzenia.

Dołącz do nas teraz i zrób pierwszy krok w kierunku kobiecej równowagi!

4 dni inspirujących prelekcji i spotkań z ekspertkami

Ponad 20 wystąpień na żywo

Bezpłatny dostęp do wszystkich nagrań
(przez 24 godziny)

Możliwość zadawania pytań na żywo i interakcji z kobietami takimi jak Ty

Możliwość zakupu nagrań i/lub bonusów od prelegentek

Jakie tematy poruszymy podczas Summitu?
i wiele więcej...
Poznaj nasze Prelegentki

To ponad 20 inspirujących Kobiet-ekspertek, które promują pielęgnowanie zdrowej kobiecości w różnych jej obszarach:

Mam na imię Kasia i jestem twórczynią marki Więcej Niż Hormony.

Pomagam Kobietom osiągnąć równowagę hormonalną, a także zrozumieć swoje ciało i nauczyć się żyć w zgodzie z jego prawdziwą, cykliczną naturą. 

Ale nie zawsze tak było…

Doskonale wiem, jak to jest błądzić po omacku. Kiedyś moją codziennością było zaciskanie zębów, ciągła presja robienia WIĘCEJ i MOCNIEJ, poczucie wstydu i bezradności, że moje ciało zawodzi.

Przez ponad 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, które “pomagały mi” okiełznać bolesne miesiączki. I po drodze do równowagi przeżyłam hormonalne.. piekło. Endometrioza, nieregularne cykle, torbiele, PMS, bolesne miesiączki (omdlenia, wymioty) i wiele więcej.

I pomimo wielu błędów, które wtedy popełniłam, dziś moje cykle są książkowe, problemy z hormonami ustąpiły, a ja jestem spełnioną mamą i przedsiębiorczynią oraz szczęśliwą kobietą. 🙂

Tytuł prelekcji:

Jak być świadomą kreatorką swojego zdrowia gdy Instagram mówi Ci jak masz żyć i co masz jeść

Mam na imię Justyna. Jestem magistrem dietetykiem i ekspertką hormonalną, ale również kobietą, która miała problemy z hormonami. Zanik miesiączki, długie cykle, brak libido, skoki wagi, wybuchy złości, niedoczynność tarczycy… 

Moją misją jest wskazanie naturalnych rozwiązań, które prawdziwe wspierają hormony i zdrowie kobiet. Jestem dietetykiem, który nie rozpisuje jadłospisów. Uważam, że nie potrzebujesz diety szytej na miarę, a potrzebujesz prawdziwie odżywiać swoje ciało.

Tytuł prelekcji:

Jak odżywiać się w zgodzie z hormonami?

Jestem autorką platformy Umiejętności XXI Wieku. Stworzyłam przestrzeń, w której każdy może zdobyć faktycznie wartościowe umiejętności przydatne w XXI wieku – takie jak efektywna nauka, komunikacja w różnych językach, obsługa Excela – i nadrobić to, czego “powinni uczyć w szkole”. Platforma Umiejętności XXI Wieku to moje oczko w głowie, które odmienia oblicze edukacji w Polsce. Od lat prowadzę najpopularniejsze w kraju miejsce w sieci o efektywnej nauce. Uświadamianie ludzi o możliwościach ich mózgów stało się moją pasją. Jestem też autorką Kursu Efektywnej Nauki, dzięki któremu studenci w Polsce nagminnie zdają sesję w pierwszych terminach z świetnymi wynikami. 😉

Tytuł prelekcji:

Jak się uczyć w dorosłym życiu?

Ania Środa-Moroz @zielarkazkampera. Zbliżam do natury. O ziołach opowiadam w prosty sposób, by pokazać, że każdy może z nich korzystać. Pasjonuję mnie dawne znaczenie ziół w ludowych tradycjach i obrzędach, nasza wieź z nimi, a także dzikie rośliny jadalne. Od 3 lat mieszkam w kamperze. Ta perspektywa wiele zmieniła w moim życiu i zrozumiałam, że zbliżając się do natury — zbliżamy się do samych siebie.

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Anna Ręczajska – mgr dietetyki, specjalizuje się w leczeniu boreliozy i koinfekcji, detoksykacji oraz odrobaczaniu. Wierzy, że połączenie odpowiedniej metody leczenia z prawidłowym żywieniem i celowaną suplementacją pomoże Ci wrócić do zdrowia!

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Po pierwsze położna. Specjalistka od laktacji, instruktorka hipnorodzenia oraz doradczyni noszenia w chuście. Zakochana po uszy w naturalnym położnictwie, doświadczająca kobiecej mocy podczas codziennej pracy. Prowadzi praktykę położniczą, w ramach której wzbudza na nowo ufność przyszłych i obecnych mam w swój instynkt i kobiecą siłę. Przygotowuje do porodu i rodzicielstwa, towarzyszy w porodzie, dotrzymuje kroku w pierwszych macierzyńskich doświadczeniach i wspiera w rodzicielskich kompetencjach. Miłośniczka sztuki z niekończącym się zachwytem dla arcydzieł Matki Natury. Niestrudzona w poszukiwaniu zachwytów nad Biebrzą.

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Z wykształcenia malarka i arteterapeutka. Z Kobiecymi Kręgami związana już od czasów studenckich, na których zawiązała pierwszy Krąg Kobiet w gronie studentek sztuki.

W 2020 r. otrzymała święcenia do Trzymania Świętej Przestrzeni Kręgu oraz inicjację na Ścieżkę Szamańską.

W tym roku poszerzyła kompetencje o Trening Nauczycielski Kundalini Tantra Jogi.

Zawodowo zajmuje się astrologią oraz pracuje z Kobietami w sesjach indywidualnych, organizując Ceremonie w Kobiecych Kręgach oraz warsztaty rozwojowe.

Wystąpiła z prelekcjami oraz warsztatami na takich festiwalach jak: Festiwal Jestem; Festiwal Szamana, Organic Festiwal, EZOFEST.

Tytuł prelekcji:

Kobiece Kręgi – cykl, księżyc i kobieca moc

Jestem Karolina i tworzę treści bez filtra, bez owijania w bawełnę i bez wciągania brzucha do zdjęć 🙂

To ostatnie jest istotne, bo mój kontent instagramowy to w 99% treści o siłowni i treningu, ale bez katorżniczych wyrzeczeń, wyzwań o redukcji na lato i o najlepszych ćwiczeniach na spalenie tłuszczu z brzucha. Daję z siebie wszystko (i jeszcze trochę więcej), żeby odczarować ten fit świat, żeby poukładać ludziom w głowach to, co rozsypało się przez atakujące z każdej strony wyidealizowane treści i wyretuszowane zdjęcia. Pokazuję, że można jeść to co się lubi, trenować tak jak się lubi – bez przymusu. Z chęci, a nie z nienawiści do siebie.

Tytuł prelekcji:

Jak zacząć chodzić na siłownię?

Jestem fizjoterapeutka specjalizująca się w pracy z kobietam. Moim celem jest nie tylko leczenie ciała, ale również pielęgnowanie ich emocjonalnego i psychicznego dobrostanu.

Wierzę, że ciało i umysł są nierozerwalnie połączone, dlatego moje podejście holistyczne obejmuje nie tylko terapię fizyczną, ale także pracę z emocjami.

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Kinga to psychodietetyczka, która pomaga osobom zmagającym się z kompulsywnym objadaniem i emocjonalnym jedzeniem. Ukończyła studia na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka we Wrocławiu, a następnie kontynuowała naukę na Wydziale Dietetyki w Krakowie.  Jest też absolwentką Psychodietetyki na gdańskiej WSB, ale – jak sama mówi – jej edukacja nigdy się nie kończy, ponieważ chętnie bierze udział w kursach i szkoleniach poszerzających i uzupełniających jej wiedzę.

Kinga kocha pomagać ludziom i postanowiła otworzyć prywatną praktykę, aby móc wspierać swoich klientów holistycznie. W pracy, oprócz sprawdzonych sposobów i konwencjonalnych narzędzi, wykorzystuje psychologię, coaching, aromaterapię, a nawet elementy terapii sztuką.

Tytuł prelekcji:

5 błędów przez które się objadasz i jak sobie z nimi poradzić

Nazywam się Klaudia Sikora i jestem dietetyczką kliniczną, ale również początkującym specjalistą medycyny chińskiej i studentką medycyny funkcjonalnej .

Na co dzień pracuję głównie z kobietami zmagającymi się z problemami skórnymi. A że trądzik czy inne dermatozy to wierzchołek góry lodowej to pomagam z zaburzeniami hormonalnymi, gospodarki glukozowo-insulinowej czy zaburzeniami mikrobioty jelitowej. Wyróżnia mnie holistyczne podejście do pacjenta i szukanie przyczyn problemów zdrowotnych.

Poza pracą w gabinecie tworzę e-booki, webinary i szkolenia dla osób z problemami z trądzikiem.

Tytuł prelekcji:

Trądzik – od czego zacząć?

Klaudia Stachowska – pokazuję Superkobietom jak ogarnąć domowy chaos, bez poświęcania na to niezliczonych godzin i pomagam odzyskać wolne weekendy.

Jako @klaudiaorganizuje wspieram Królowe Domowe w podróży na drodze macierzyństwa i ogarniania domu.

Prywatnie żona, mama Henia i Fredzia, z wykształcenia prawniczka.

Tytuł prelekcji:

Jak efektywnie dbać o dom? – czyli o równowadze między sprzątaniem a życiem.

Jestem magistrem dietetyki klinicznej i specjalistką od zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Od 4 lat zajmuje się problemami trawiennymi i pomagam znaleźć ich przyczynę i skutecznie sobie z nimi poradzić. Pokazuje w sieci jak ważna jest mikrobiota i dlaczego żołądek jest Królem trawienia. Jestem również autorką lekkostrawnych jadłospisów, bestsellerowego kursu o żołądku i praktycznych ebooków. Ze mną już setki osób pożegnało dolegliwości trawienne!

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Coach z misją do wspierania kobiet w budowaniu ich pewności siebie i realizacji zawodowych marzeń. Mama, która na macierzyńskim postanowiła iść za głosem serca i pokazać swojej córce, że można żyć odważnie i czerpać z tego życia garściami.

Wierzę, że każda z nas jest wyjątkowa i ma ogromny potencjał do osiągnięcia sukcesu w życiu. Moją rolą jest pomóc kobietom ten potencjał odkryć i w pełni go wykorzystać. 

W swojej pracy na sesjach 1:1 wykorzystuję różne techniki i narzędzia, takie jak praca z wewnętrznym krytykiem (gremlinem), ustawienia systemowe, archetypy, piramida Diltsa, praca z przekonaniami, wizualizacje, metafory, podróż bohatera. To pomaga poszerzać perspektywę klientek i pomóc im odkryć nowe rozwiązania, dopasowane do ich osobistego stylu życia.

Top talenty według testu HIGH 5: empata, filomat, coach, katalizator, strateg.

Tytuł prelekcji:

Kobieta asertywna – czyli jak stawiać jasne granice i być bliżej siebie.

Cześć! Nazywam się Ola Skwirut. Pomagam uwolnić się od myślenia o jedzeniu, analizowania każdego kęsa i stresowania się, czy nasza dieta danego dnia była idealna. Uczę jak odżywiać się intuicyjnie, zgodnie z potrzebami ciała i głowy – nie głodzi się, nie przejadać, jeść tyle ile potrzebujemy. Wszystko po to, by jedzenie dawało nam energię, sprawiało przyjemność i było dodatkiem do życia (a nie jego sensem). Współpracuję z Kobietami, które kompulsywnie się objadają, pragną naprawić relacje ze słodyczami, lepiej rozpoznawać i szanować własne potrzeby w odżywianiu, a także wypracować bardziej czułą i wyrozumiałą postawę wobec siebie.

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Od ponad 15 lat choruje na łuszczycę, a od 4 pod pseudonimem Pani Łuska wspiera inne osoby żyjące z tą chorobą. Przeszła długą drogę do zaakceptowania tego, że choruje na łuszczycę i jak wygląda jej ciało. Dlatego teraz jej misją jest mówienie publicznie o chorobie, edukowanie, że łuszczyca nie zaraża oraz pomaganie innym w akceptacji siebie. Jest osobą ciepłą i potrafi przyciągać ludzi. Dowodem na to są spotkania integracyjne oraz wyjazdy dla osób z problemami skórnymi, w których bierze udział mnóstwo osób. Dodatkowo jest inicjatorką Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej oraz podcastu dla osób chorych na łuszczycę pod nazwą “Daj Się Odkryć”

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

“Dyplomowana naturoterapeutka z pasji, filolog angielski z młodzieńczych wyborów. Jest w trakcie ciągle trwającej i nigdy nie kończącej się nauki, którą dzieli się na instagramie i facebook’u: jg_naturopatia. Uwielbia analizować, kocha naturę i marzy o zmianie systemu leczniczego na taki, który pozwoli działać u źródła problemów zamiast tylko niwelować objawy. Obecnie skupia się na tematach parazytologicznych (dotyczących pasożytów), zakażeniach bakteryjnych, zaburzeniach neurorozwojowych dzieci, analizach wyników badań krwi i podkreśla wartość zdrowej i odżywczej diety. Wychowanie synka – w którym uwrażliwia go na ważne tematy związane z naturą, zdrowiem i wartościowym życiem – jest jej pierwotną pasją, którą dzieli wraz z ukochanym mężem.”

Tytuł prelekcji:

Czy diagnoza ADHD to wyrok ostateczny? – co możesz dla siebie zrobić z perspektywy naturoterapeuty.

Martyna Schoepe

Certyfikowany Coach i Mentorka Kobiecości, a prywatnie mama dwójki maluchów. W swoim życiu miałam wiele wzlotów i upadków, leczyłam się wiele lat na depresję i nerwicę lękową, a najmocniejszym doświadczeniem, które ukształtowało moją drogę, były poronienia, które mam za sobą aż dwa. Po pierwszym z nich usłyszałam od wieloletniego pracodawcy „przykro, że straciłaś dziecko i stanowisko” – tymi słowami poinformował mnie, że zostaje degradowana, bo „moje przykre doświadczenie, może wpłynąć negatywnie na wykonywane wcześniejsze obowiązki”. To był moment w którym podjęłam decyzję, że już nigdy nie wrócę do pracy w korpo. I tak też zrobiłam.
Moje życie to historia o kobiecości, o odkrywaniu siebie i doświadczaniu każdej z możliwych lekcji życia. Przeżyłam również dwa totalnie różne porody (cc oraz VBAC), które są moją kolejną historią o kobiecości i… podświadomości, bo to właśnie jej moc, jest moją pasją, konikiem i ogromną inspiracją, a odkrycie jak z nią pracować spowodowało, że doszłam do tego miejsca w którym jestem teraz! To dzięki rozwojowi mogę swoje doświadczenie i wiedzę przekazywać dalej, wzmacniając, wspierając, tworząc kobiece kręgi i prowadząc kobiety ku odkryciu ich własnej Kobiecości na nowo. Praca z własną energią i z własną podświadomością to totalny gamechanger, który wznosi na wyższe poziomy. Ty Królowo, zasługujesz na to, żeby przejść przez życie na własnych zasadach, a nie jako „obserwator”! I tego Cię nauczę !.”

Tytuł prelekcji:

Temat wkrótce się tu pojawi

Specjalistka od ruchu i neurotrenerka, łączę fitness i rozciąganie z podejściem neurologicznym. Pomagam kobietom, które borykają się z przeciążonym układem nerwowym, podwyższoną podatnością na stres, sztywnością mięśni, bólami głowy i wadami postawy. Największy akcent w swojej pracy stawiam na równowagę układu nerwowego, szczególnie na pracę układu wzrokowego, przedsionkowego i móżdżku oraz to, jak ich funkcjonowanie wpływa na nasze napięcia i samopoczucie. 

Tytuł prelekcji:

Rola równowagi układu nerwowego w samopoczuciu kobiety

Nazywam się Maria Nowak-Szabat.

Pomogę Ci skorzystać z Ajurwedy w życiu osobistym i zawodowym.

Wkładam serce w to, żeby Ajurweda była dla Ciebie zrozumiała i dostępna.

Jestem założycielką czołowej polskiej Szkoły Ajurwedy, która kształci konsultantki ajurwedyjskie zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat stworzyłam kilkadziesiąt specjalistycznych kursów i programów online na temat Ajurwedy.

Opublikowałam trzy książki o Ajurwedzie.

Od 2013 roku wspólnie z mężem Michałem prowadzę siedmiocyfrowy holistyczny biznes Agni Ajurweda. 

Jestem mamą Jagódki i Kazia.

Ajurweda jest tym, czym żyjemy na co dzień.

Tytuł prelekcji:

Ajurweda – jak pomaga w równowadze?

Bio wkrótce się tu pojawi

Tytuł prelekcji:

Jaki wpływ ma na nas bałagan i jak pozbycie się nadmiaru rzeczy może na nas wpłynąć i odmienić inne obszary naszego życia.

Bio wkrótce się tu pojawi

Tytuł prelekcji:

Jak karmić ciało ruchem w czterech fazach cyklu – praca z ciałem okiem fizjoterapeutki kobiecej

Rozkład jazdy, czyli co nasz czeka w poszczególnych dniach:
Jak wziąć udział w Summicie?

Wypełnij formularz zapisu, który znajdziesz na tej stronie

Odczytaj maila z bezpłatnym biletem na Summit, w którym znajdziesz więcej szczegółów.

Śledź maile od nas informujące o tym, jakie atrakcje czekają Cię w kolejnych dniach i weź udział w inspirujących prelekcjach

Jak wziąć udział w Summicie?

Wypełnij formularz zapisu, który znajdziesz na tej stronie

Odczytaj maila z bezpłatnym biletem na Summit, w którym znajdziesz więcej szczegółów.

Śledź maile od nas informujące o tym, jakie atrakcje czekają Cię w kolejnych dniach i weź udział w inspirujących prelekcjach

Odbierz dostęp do nagrań prelekcji na rok + atrakcyjne bonusy od prelegentek!

Wybierz jedną z poniższych opcji i korzystaj z praktycznej wiedzy, konkretnych wskazówek i mnóstwa inspiracji przez wiele miesięcy.

Darmowy Bilet
Bilet VIP
Kobieta w równowadze - Logo BIAŁE
Do konferencji pozostało…
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Kto organizuje Summit?

Cześć, mam na imię Kasia i jestem twórczynią marki Więcej Niż Hormony.

Pomagam Kobietom osiągnąć równowagę hormonalną, a także zrozumieć swoje ciało i nauczyć się żyć w zgodzie z jego prawdziwą, cykliczną naturą. 

Ale nie zawsze tak było…

Doskonale wiem, jak to jest błądzić po omacku. Kiedyś moją codziennością było zaciskanie zębów, ciągła presja robienia WIĘCEJ i MOCNIEJ, poczucie wstydu i bezradności, że moje ciało zawodzi.

Przez ponad 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, które “pomagały mi” okiełznać bolesne miesiączki. I po drodze do równowagi przeżyłam hormonalne.. piekło. Endometrioza, nieregularne cykle, torbiele, PMS, bolesne miesiączki (omdlenia, wymioty) i wiele więcej.

I pomimo wielu błędów, które wtedy popełniłam, dziś moje cykle są książkowe, problemy z hormonami ustąpiły, a ja jestem spełnioną mamą i przedsiębiorczynią oraz… szczęśliwą kobietą. 🙂

Kasia Kożuch

Teraz łączę swoje doświadczenie i wiedzę, którą zdobyłam jako mgr farmacji, dietetyczka kliniczna, Holistic Coach czy Root Cause Protocol specialist, by pomóc innym Kobietom inaczej spojrzeć na swoje ciała i siebie same. 

Z akceptacją, czułością i dystansem.

Tak, by wzięły odpowiedzialność za swoje zdrowie, powróciły do siebie i stawiały świadome, spokojne kroki na drodze do poprawy swojego dobrostanu. Dzięki temu kobieca równowaga pojawia się naturalnie.

Wierzę, że regulowanie hormonów to tylko fragment większej układanki, a kluczem do spokojnego i spełnionego życia jest spojrzenie na wszystkie te aspekty holistycznie.

Jeśli i Ty marzysz, by wprowadzić do swojej codzienności równowagę na wielu płaszczyznach, zapraszam Cię na Summit, podczas którego wraz z innymi ekspertkami pokażemy Ci, od czego warto zacząć. 🙂

Bez presji. W wspierającej atmosferze. Z szacunkiem do siebie i swojego ciała.

Summit Kobieta w Równowadze jest dla Ciebie, jeśli:
Podsumujmy, co czeka na Ciebie na bezpłatnym Summicie dla kobiet

4 dni inspirujących prelekcji i spotkań z ekspertkami

Ponad 20 wystąpień na żywo

Bezpłatny dostęp do wszystkich nagrań
(przez 24 godziny)

Możliwość zadawania pytań na żywo i interakcji z kobietami takimi jak Ty

Możliwość zakupu nagrań i/lub bonusów od prelegentek

To Twój czas!

Jesteś gotowa, by na nowo odkryć siebie i wprowadzić do swojego życia więcej harmonii i równowagi. 

Krok po kroku. Skupiając się na tym, co “tu i teraz”.

Bez zaciskania zębów, “KONIECZNIE MUSZĘ” i “TEGO MI NIE WOLNO”. 

W zgodzie ze sobą i na własnych zasadach.

Kobieta w równowadze - Logo BIAŁE
Czas na pierwszy krok. Wypełnij formularz i odbierz swoją wejściówkę na Summit:
.
Najczęściej zadawane pytania

Summit odbędzie się w dniach 27-30 maja 2024 r (w godzinach 15.00-19.00) na dedykowanej podstronie. Dostęp do niej otrzymasz mailowo, po wypełnieniu formularza zapisu.

Wypełnij formularz zapisu, podając swoje imię i adres e-mail, z którego korzystasz. Odczytaj maila z bezpłatnym biletem na Summit.  Śledź wiadomości od nas informujące o tym, jakie atrakcje czekają Cię w kolejnych dniach i weź udział w inspirujących prelekcjach!

Udział w Summicie jest całkowicie bezpłatny. 🙂

Tak, jeśli nie uda Ci się być na żywo w trakcie wystąpień – otrzymasz dostęp do nagrań do odtworzenia przez 24 godziny od ich emisji. Możesz również wykupić Bilet VIP za symboliczną kwotę 149 zł w przedsprzedaży luba za 199 zł po zakończeniu przedsprzedaży. W ramach biletu VIP otrzymujesz dostęp do nagrań wszystkich prelekcji na rok, a także bonusów przygotowanych przez każdą z prelegentek.  

Zachęcamy Cię jednak do obecności na żywo, bo nic nie zastąpi takiej energii i atmosfery + możesz zadawać pytania na żywo i wchodzić w interakcje z innymi kobietami takimi jak Ty. 🙂

Tak, jeśli nie uda Ci się być na żywo w trakcie wystąpień – otrzymasz dostęp do nagrań do odtworzenia przez 24 godziny od ich emisji. Możesz również wykupić Bilet VIP za symboliczną kwotę za symboliczną kwotę 149 zł w przedsprzedaży lub za 199 zł po zakończeniu przedsprzedaży. W ramach biletu VIP otrzymujesz dostęp do nagrań wszystkich prelekcji na rok, a także bonusów przygotowanych przez każdą z prelegentek.  

Zachęcamy Cię jednak do obecności na żywo, bo nic nie zastąpi takiej energii i atmosfery + możesz zadawać pytania na żywo i wchodzić w interakcje z innymi kobietami takimi jak Ty. 🙂

Tak. Możesz wykupić Bilet VIP za symboliczną kwotę  149 zł w przedsprzedaży lub za 199 zł po zakończeniu przedsprzedaży. W ramach biletu VIP otrzymujesz dostęp do nagrań wszystkich prelekcji na rok, a także bonusów przygotowanych przez każdą z prelegentek.

Upewnij się, że mail od nas nie trafił do spamu. Jeśli to nie pomoże, napisz do nas na adres: kontakt@wiecejnizhormony.pl, a my z chęcią pomożemy Ci rozwiązać ten problem. 🙂