POZNAJ STRATEGIĘ KROK PO KROKU

Odkryj przyczynę Twoich problemów i ureguluj hormony u źródła!

Dzięki udziałowi w kursie online Co jest nie tak z moimi hormonami? odkryjesz prawdziwą przyczynę swoich problemów w 4 krokach i zamiast maskować objawy – uregulujesz hormony u ich źródła

Czy tkwisz w hormonalnym chaosie i nie masz pojęcia od czego zacząć regulowanie hormonów?

A może wydaje Ci się, że jesteś beznadziejnym przypadkiem i obawiasz się, że nic nie da się zrobić, bo Twoje badania i tak wychodzą w normie?

OBEJRZYJ WIDEO:

DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ ROZWIĄZAŃ NIE DZIAŁA?

Kurs online Co jest nie tak z moimi hormonami? to 4 kroki – nagrania i ćwiczenia pdf, w których poznasz sprawdzony schemat odkrycia przyczyny zaburzeń hormonalnych.

 

Dostęp do całego kursu uzyskujesz od razu po zakupie.

 

Każda lekcja zaopatrzona jest w interaktywne ćwiczenia pdf, tabele, podsumowania oraz praktyczne narzędzia, dzięki którym wykorzystasz wiedzę zawartą w kursie maksymalnie.

 

Jeśli nie wiesz na czym się skupić, żeby porządnie, u źródła ogarnąć swoje problemy hormonalne – ten kurs jest dla Ciebie.

 

O czym konkretnie jest kurs?

KROK 1: Przeanalizuj swoją historię

Uporządkujesz i przeanalizujesz swoją historię stan zdrowia oraz wszystkich wydarzeń w Twoim życiu, które mogły mieć na niego wpływ. Przyjrzysz się również zdrowiu w Twojej rodzinie i wyciągniesz wnioski, które już w tym kroku mogą być dla Ciebie największym odkryciem i momentem "EUREKA!".

KROK 3: Wykonaj i przeanalizuj swoje badania

Dobierzesz odpowiednie dla siebie badania laboratoryjne (i nie tylko) a także poznasz normy funkcjonalne (optymalne stężenia dla organizmu kobiety - inne niż laboratoryjne). Dowiesz się na co mogą wskazywać wyniki podwyższone oraz obniżone poszczególnych badań.

KROK 2: Obserwuj się i poznaj swój cykl miesiączkowy

Nauczysz się obserwować swoje ciało i cykl miesiączkowy oraz interpretować objawy, które mają miejsce w poszczególnych fazach. Przejdziesz przez 4-tygodniowe wyzwanie, w którym poznasz swoje ciało, zaprzyjaźnisz się z nim a objawy staną się dla Ciebie jasnym kompasem.

KROK 4: Przyjrzyj się swojemu stylowi życia

Na spokojnie i z empatią, przeanalizujesz każdy z 4 elementów Twojego stylu życia i zidentyfikujesz obszary, z których jesteś zadowolona oraz takie, które są dla Ciebie wyzwaniem. Określisz swoje kolejne najważniejsze działania.

+

BONUS I:
KROK 5 Połącz to wszystko w całość + najczęstsze problemy hormonalne i ich przyczyny

Połączysz wszystkie informacje których dowiedziałaś się z poprzednich kroków i ostatecznie określisz przyczynę swoich problemów hormonalnych. Do bonusowego modułu dołączone jest podsumowanie najczęstszych problemów hormonalnych kobiet i ich przyczyn.

BONUS II:
Ebook Jak wspierać swój cykl miesiączkowy?

Dowiesz się jak przebiega cykl miesiączkowy, jak go obserwować oraz poznasz podstawy odżywiania, suplementacji, super-foods oraz stylu życia, które pomogą Ci uregulować hormony.

Wiem, że masz co robić...

I Twoja lista zadań do zrobienia jest zawsze pełna…

Właśnie dlatego przygotowałam kurs tak, żeby nie zajął Ci dużo czasu i jednocześnie dał maksymalne efekty!

 • Wygodne nagrania – 6 nagrań, które możesz obejrzeć na spokojnie, w towarzystwie dobrej, ciepłej herbaty i ulubionego dresu!
 • Interaktywne karty pracy – karty pracy, których nie musisz drukować! wypełnisz je z łatwością z telefonu, komputera, tabletu czy innego urządzenia. Jednocześnie jeśli je wydrukujesz – są zbudowane tak, by nie zużywać dużo tuszu.
 • Tabele, podsumowania PDF, czeklista – przejrzyste widoki tabel dla podsumowań badań, norm funkcjonalnych, czeklista pdf do śledzenia objawów czy podsumowanie najczęstszych problemów hormonalnych i ich źródłowych przyczyn. 
To wszystko sprawi, że korzystanie z kursu będzie dla Ciebie wygodne, a uregulowanie hormonów jeszcze prostsze!

Obejrzyj fragment kursu i
zdecyduj czy to coś dla Ciebie!

Rozkład jazdy kursu

Do każdego kroku dołączone są interaktywne karty pracy, ćwiczenia, tabele, podsumowania i narzędzia, które pomogą Ci wykorzystać potencjał kursu maksymalnie.

JAK TO DZIAŁA?

Zapisując się na kurs odkryjesz przyczynę swoich problemów hormonalnych i dowiesz się co robić, żeby uregulować hormony.

Uzyskasz natychmiastowy dostęp do nagrań oraz ćwiczeń PDF dołączonych do każdej lekcji.

Nagrania:

 1. Jak pracować z kursem?
 2. Przeanalizuj swoją historię
 3. Poznaj swój cykl miesiączkowy
 4. Badania, normy i ich interpretacja
 5. Przeanalizuj swój styl życia

BONUSOWE NAGRANIE

 • Połącz to wszystko w całość

PDF

 1. Twoja historia
 2. Poznaj swój cykl miesiączkowy
 3. Analiza objawów
 4. Badania, normy i ich interpretacja
 5. Twoje wyniki badań
 6. Analiza stylu życia

BONUSOWE PDF

 • Jak wspierać swój cykl miesiączkowy?
 • Połącz to wszystko w całość
 • Najczęstsze problemy hormonalne i ich przyczyny

 

Wyobraź sobie że masz pełną jasność, wewnętrzny spokój i WIESZ skąd wzięły się Twoje problemy hormonalne i co robić dalej...

To jest możliwe!

Rozwiązanie jakie przedstawię Ci w kursie w 4 krokach pomoże Ci odkryć prawdziwą przyczynę Twoich problemów hormonalnych i uregulować je.

Zapisz się jeśli…

Nie zapisuj się jeśli…

Weź udział w kursie i odkryj prawdziwą przyczynę Twoich problemów hormonalnych w 4 krokach!

Do każdego kroku dołączone są interaktywne karty pracy, ćwiczenia, tabele, podsumowania i narzędzia, które pomogą Ci wykorzystać potencjał kursu maksymalnie.

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok.

Kompleksowy kurs online, który pomoże Ci znaleźć przyczynę problemów hormonalnych, nawet jeśli badania wychodzą “w normie” i już któryś raz słyszysz tekst “Taka Pani uroda!”

499 ZŁ

Nie znamy się?

Mam na imię Kasia i pomagam kobietom osiągnąć równowagę hormonalną w naturalny sposób, nawet jeśli usłyszały, że “tylko tabletki antykoncepcyjne pomogą… bo widać taka Pani uroda!”

 

Kobiety, które korzystają z mojej pomocy regulują hormony dzięki zrozumieniu swojego ciała, prostym zmianom w odżywianiu, suplementacji, czy pracy z emocjami. Na spokojnie, bez presji, krok po kroku. 

 

Jedną z najważniejszych rzeczy, od których polecam zacząć – jest znalezienie przyczyny problemów. Bo tylko działanie przyczynowe da trwałe efekty i rozwiąże problem u źródła, zamiast maskować objawy.

Nie jesteś pewna czy skorzystać z kursu?
Zerknij co mówią kobiety, które mi zaufały...