POZNAJ STRATEGIĘ KROK PO KROKU

Odkryj przyczynę Twoich problemów i ureguluj hormony u źródła!

Dzięki udziałowi w kursie online Co jest nie tak z moimi hormonami? odkryjesz prawdziwą przyczynę swoich problemów w 4 krokach i zamiast maskować objawy – uregulujesz hormony u ich źródła

Czy tkwisz w hormonalnym chaosie i nie masz pojęcia od czego zacząć regulowanie hormonów?

A może wydaje Ci się, że jesteś beznadziejnym przypadkiem i obawiasz się, że nic nie da się zrobić, bo Twoje badania i tak wychodzą w normie?

OBEJRZYJ WIDEO:

DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ ROZWIĄZAŃ NIE DZIAŁA?

Kurs online Co jest nie tak z moimi hormonami? to 4 kroki – nagrania i ćwiczenia pdf, w których poznasz sprawdzony schemat odkrycia przyczyny zaburzeń hormonalnych.

 

Dostęp do całego kursu uzyskujesz od razu po zakupie.

 

Każda lekcja zaopatrzona jest w interaktywne ćwiczenia pdf, tabele, podsumowania oraz praktyczne narzędzia, dzięki którym wykorzystasz wiedzę zawartą w kursie maksymalnie.

 

Jeśli nie wiesz na czym się skupić, żeby porządnie, u źródła ogarnąć swoje problemy hormonalne – ten kurs jest dla Ciebie.

 

O czym konkretnie jest kurs?

KROK 1: Przeanalizuj swoją historię

Uporządkujesz i przeanalizujesz swoją historię stan zdrowia oraz wszystkich wydarzeń w Twoim życiu, które mogły mieć na niego wpływ. Przyjrzysz się również zdrowiu w Twojej rodzinie i wyciągniesz wnioski, które już w tym kroku mogą być dla Ciebie największym odkryciem i momentem "EUREKA!".

KROK 3: Wykonaj i przeanalizuj swoje badania

Dobierzesz odpowiednie dla siebie badania laboratoryjne (i nie tylko) a także poznasz normy funkcjonalne (optymalne stężenia dla organizmu kobiety - inne niż laboratoryjne). Dowiesz się na co mogą wskazywać wyniki podwyższone oraz obniżone poszczególnych badań.

KROK 2: Obserwuj się i poznaj swój cykl miesiączkowy

Nauczysz się obserwować swoje ciało i cykl miesiączkowy oraz interpretować objawy, które mają miejsce w poszczególnych fazach. Przejdziesz przez 4-tygodniowe wyzwanie, w którym poznasz swoje ciało, zaprzyjaźnisz się z nim a objawy staną się dla Ciebie jasnym kompasem.

KROK 4: Przyjrzyj się swojemu stylowi życia

Na spokojnie i z empatią, przeanalizujesz każdy z 4 elementów Twojego stylu życia i zidentyfikujesz obszary, z których jesteś zadowolona oraz takie, które są dla Ciebie wyzwaniem. Określisz swoje kolejne najważniejsze działania.

+

BONUS I:
KROK 5 Połącz to wszystko w całość + najczęstsze problemy hormonalne i ich przyczyny

Połączysz wszystkie informacje których dowiedziałaś się z poprzednich kroków i ostatecznie określisz przyczynę swoich problemów hormonalnych. Do bonusowego modułu dołączone jest podsumowanie najczęstszych problemów hormonalnych kobiet i ich przyczyn.

BONUS II:
Ebook Jak wspierać swój cykl miesiączkowy?

Dowiesz się jak przebiega cykl miesiączkowy, jak go obserwować oraz poznasz podstawy odżywiania, suplementacji, super-foods oraz stylu życia, które pomogą Ci uregulować hormony.

Wiem, że masz co robić...

I Twoja lista zadań do zrobienia jest zawsze pełna…

Właśnie dlatego przygotowałam kurs tak, żeby nie zajął Ci dużo czasu i jednocześnie dał maksymalne efekty!

 • Wygodne nagrania – 6 nagrań, które możesz obejrzeć na spokojnie, w towarzystwie dobrej, ciepłej herbaty i ulubionego dresu!
 • Interaktywne karty pracy – karty pracy, których nie musisz drukować! wypełnisz je z łatwością z telefonu, komputera, tabletu czy innego urządzenia. Jednocześnie jeśli je wydrukujesz – są zbudowane tak, by nie zużywać dużo tuszu.
 • Tabele, podsumowania PDF, czeklista – przejrzyste widoki tabel dla podsumowań badań, norm funkcjonalnych, czeklista pdf do śledzenia objawów czy podsumowanie najczęstszych problemów hormonalnych i ich źródłowych przyczyn. 
To wszystko sprawi, że korzystanie z kursu będzie dla Ciebie wygodne, a uregulowanie hormonów jeszcze prostsze!

Obejrzyj fragment kursu i
zdecyduj czy to coś dla Ciebie!

Rozkład jazdy kursu

Do każdego kroku dołączone są interaktywne karty pracy, ćwiczenia, tabele, podsumowania i narzędzia, które pomogą Ci wykorzystać potencjał kursu maksymalnie.

JAK TO DZIAŁA?

Zapisując się na kurs odkryjesz przyczynę swoich problemów hormonalnych i dowiesz się co robić, żeby uregulować hormony.

Uzyskasz natychmiastowy dostęp do nagrań oraz ćwiczeń PDF dołączonych do każdej lekcji.

Nagrania:

 1. Jak pracować z kursem?
 2. Przeanalizuj swoją historię
 3. Poznaj swój cykl miesiączkowy
 4. Badania, normy i ich interpretacja
 5. Przeanalizuj swój styl życia

BONUSOWE NAGRANIE

 • Połącz to wszystko w całość

PDF

 1. Twoja historia
 2. Poznaj swój cykl miesiączkowy
 3. Analiza objawów
 4. Badania, normy i ich interpretacja
 5. Twoje wyniki badań
 6. Analiza stylu życia

BONUSOWE PDF

 • Jak wspierać swój cykl miesiączkowy?
 • Połącz to wszystko w całość
 • Najczęstsze problemy hormonalne i ich przyczyny

 

Wyobraź sobie że masz pełną jasność, wewnętrzny spokój i WIESZ skąd wzięły się Twoje problemy hormonalne i co robić dalej...

To jest możliwe!

Rozwiązanie jakie przedstawię Ci w kursie w 4 krokach pomoże Ci odkryć prawdziwą przyczynę Twoich problemów hormonalnych i uregulować je.

Zapisz się jeśli…

Nie zapisuj się jeśli…

Weź udział w kursie i odkryj prawdziwą przyczynę Twoich problemów hormonalnych w 4 krokach!

Do każdego kroku dołączone są interaktywne karty pracy, ćwiczenia, tabele, podsumowania i narzędzia, które pomogą Ci wykorzystać potencjał kursu maksymalnie.

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok.

Kompleksowy kurs online, który pomoże Ci znaleźć przyczynę problemów hormonalnych, nawet jeśli badania wychodzą “w normie” i już któryś raz słyszysz tekst “Taka Pani uroda!”

499 ZŁ

Nie znamy się?

Mam na imię Kasia i pomagam kobietom osiągnąć równowagę hormonalną w naturalny sposób, nawet jeśli usłyszały, że “tylko tabletki antykoncepcyjne pomogą… bo widać taka Pani uroda!”

 

Kobiety, które korzystają z mojej pomocy regulują hormony dzięki zrozumieniu swojego ciała, prostym zmianom w odżywianiu, suplementacji, czy pracy z emocjami. Na spokojnie, bez presji, krok po kroku. 

 

Jedną z najważniejszych rzeczy, od których polecam zacząć – jest znalezienie przyczyny problemów. Bo tylko działanie przyczynowe da trwałe efekty i rozwiąże problem u źródła, zamiast maskować objawy.

Nie jesteś pewna czy skorzystać z kursu?
Zerknij co mówią kobiety, które mi zaufały...

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.