Wykonaj badania i ureguluj swoje hormony!

Pobierz bezpłatny przewodnik Jakie badania wykonać?, który pomoże Ci dobrać badania do Twoich objawów. Żebyś nie wywalała pieniędzy w błoto i odkryła prawdziwą przyczynę problemów hormonalnych!

Wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych to jedna z PODSTAW uregulowania hormonów.

Niestety wiele osób pomija ten krok albo wykonuje tylko i wyłącznie badania podstawowe typu morfologia czy badanie moczu – które jasne, są bardzo ważne, ale mówią mało o stanie układu hormonalnego.

Dobranie odpowiednich badań do tego jakie masz objawy jest kluczowe w znalezieniu przyczyny problemów z hormonami i ich uregulowania. 

Nie wiesz jak?

Zapoznaj się z listą objawów oraz badań, którą dla Ciebie przygotowałam i odkryj przyczynę Twoich problemów hormonalnych!

Bez odpowiednich badań będziesz działać po omacku...

Jestem PEWNA, że dasz radę uregulować swoje hormony.

Nawet jeśli wydaje Ci się, że jesteś tzw. “beznadziejnym przypadkiem”.

Ale żeby to zrobić, musisz zacząć od wykonania odpowiednich badań, żeby znaleźć przyczynę zaburzeń hormonalnych. A zawsze jakaś jest. One nie biorą się z powietrza i wierzę, że znajdziesz swoją!

 

 

 

Mam nadzieję, że mini-przewodnik Jakie badania wykonać? Ci w tym pomoże.

Cześć,

Mam na imię Kasia i pomagam kobietom osiągnąć równowagę hormonalną w naturalny sposób, nawet jeśli usłyszały, że “tylko tabletki antykoncepcyjne pomogą… bo widać taka Pani uroda!”


Kobiety, które korzystają z mojej pomocy regulują hormony dzięki zrozumieniu swojego ciała, prostym zmianom w odżywianiu, suplementacji, czy pracy z emocjami. Na spokojnie, bez presji, krok po kroku. 

 

Jedną z najważniejszych rzeczy, od których polecam zacząć – jest wykonanie odpowiednich badań, które pomogą znaleźć przyczynę problemów. Bo tylko działanie przyczynowe da trwałe efekty i rozwiąże problem u źródła, a nie tylko zamaskuje objawy.

Dzięki zapoznaniu się z eBookiem:

Spójrz co mówią kobiety, które skorzystały z moich rad:

WYKONAJ BADANIA
I UREGULUJ SWOJE HORMONY

Pobierz bezpłatny przewodnik Jakie badania wykonać?

 

który pomoże Ci dobrać badania do Twoich objawów

i odkryć prawdziwą przyczynę Twoich problemów hormonalnych!