5 FUNDAMENTÓW
dla uregulowania hormonów

Zakup dostęp do pakietu nagrań z 3 dni warsztatów: 5 kroków do uregulowania hormonów, na którym poznasz 5 must-have obszarów, które doprowadzą Cię do równowagi hormonalnej. Żebyś miała lekkie, regularne miesiączki, płodność i spokój z hormonami!

3-DNIOWE WARSZTATY ODBYŁY SIĘ

28.02 oraz 1 i 2.03. 2023

Uregulowanie hormonów MUSI przebiegać na wielu obszarach. To nie może być tylko "dieta" lub tylko "suple".

Mimo, że wizja łyknięcia magicznej pigułki może wydawać się kusząca – nie ma magicznej pigułki. Ona po prostu nie istnieje – a jeśli ktoś Ci mówi, że istnieje, to zwyczajnie nie działa.

Żeby uregulować hormony musisz działać na różnych obszarach. I nie chodzi o to, żeby działać DUŻO czy zaciskać zęby (nie myl tych dwóch).

 

Nie tędy droga.

 

Chodzi o to, żeby wiedzieć co jest NAJWAŻNIEJSZE – czego Twoje ciało tak naprawdę potrzebuje, żeby uregulować hormony i tylko

na tym się skupić. Nie działać po omacku.

Nie wiesz jak to zrobić?

Zapraszam Cię do obejrzenia serii 3 nagrań webinarów 5 kroków do uregulowania hormonów gdzie opowiem Ci jakie ja widzę najważniejsze 5 fundamentalnych must-have obszarów, które pomogą Ci uregulować hormony.

Pomogłam tysiącom kobiet i pomogę też i Tobie.

Możesz robić bardzo dużo żeby ogarnąć hormony i dalej nie mieć efektów.

Jeśli tak jest, to prawdopodobnie robisz po prostu niewłaściwe rzeczy.

Dzisiejsze standardy “leczenia” zaburzeń hormonalnych to żart. A większość porad dietetycznych czy suplementacyjnych kompletnie nie uwzględnia kobiecej fizjologii

Dlatego nie jestem zdziwiona gdy dostaję dziesiątki wiadomości pt. “ROBIĘ JUŻ WSZYSTKO, A NADAL MAM PROBLEMY HORMONALNE”.

Pamiętaj. Nie chodzi o robienie “wszystkiego” chodzi o właściwe i skuteczne działania. I ja Ci je wskażę na nagraniach z warsztatów.

Cześć,

Mam na imię Kasia i pomagam kobietom osiągnąć równowagę hormonalną w naturalny sposób, nawet jeśli usłyszały, że “tylko tabletki antykoncepcyjne pomogą… bo widać taka Pani uroda!”

 

Kobiety, które korzystają z mojej pomocy regulują hormony dzięki zrozumieniu swojego ciała, prostym zmianom w odżywianiu, suplementacji, czy pracy z emocjami. Na spokojnie, bez presji, krok po kroku. 

 

Nie działam schematycznie, tak jak większość.

Rozumiem jak działa organizm kobiety na bardzo, bardzo zaawansowanym poziomie i dzięki temu wszystkie moje strategie które polecam klientkom, są skuteczne.

NAGRANIA Z 3 DNI WARSZTATÓW JUŻ DOSTĘPNE!

Dzięki obejrzeniu nagrań:

Oto odestek opinii kobiet, które korzystają z moich rad.
Setki z nich możesz znaleźć na moim Instagramie @wiecejnizhormony w zakładkach "opinie" i "opinie2"

Działaj SKUTECZNIE
i ureguluj hormony

Zakup pakiet 3 NAGRAŃ WEBINARÓW: 5 kroków do uregulowania hormonów, 

na którym poznasz 5 MUST-HAVE fundamentów regulowania hormonów.

Żebyś nie musiała robić DUŻO,

tylko żebyś mogła skupić się na tych WŁAŚCIWYCH działaniach.

 PAKIET: 3 NAGRANIA z WARSZTATÓW które odbyły się 28.02 oraz 1 i 2.03.2023